Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Tabur İzle Sansürsüz Full HD İzle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.688

Tabur İzle Sansürsüz Full HD İzle

Dünyada her şey yolunda gitmeye başlarken işler bir anda tersine dönecektir. İnsanoğlu hiç beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalacaktır. Bir anda Güney Pasifik bölgesinde devasa gemiler görülmeye başlanacaktır. Bu gemiler zamanla daha da dikkat çekici bir hale gelecektir. Uzay gemisi olduğu düşünülen gemiler, zamanla korkunç bir hal alacaktır. Çünkü bu gemilerin sıradan bir uzay gemisi olmadığı fark edilecektir. Bu gemilerin uzaylı savaş gemileri anlaşılınca, insanlar daha büyük bir korkuya kapılacaktır. Savaş gemileri, anlaşılıncaya kadar yaklaşık 2000 asker canından olmuştur. Artık asıl mesele ise uzay gemilerinin nasıl yok edileceği olmuştur. Çünkü uzay gemilerini yok etmek bir kenara yanına yaklaşmak bile imkansızdır. Bu durum insanlık adına büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle