Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Sword Master izle Sinema izle


Sword Master izle Full HD, Sword Master izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde büyük katkılar sağlamıştır. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kılıç ustasının hayatını ele alıyor. Bu kılıç ustası işinde oldukça profesyoneldir. Bu yüzden de namı oldukça yaygındır. Ancak son günlerde artık çevresine ve insanlara verdiği zararları düşünen kılıç ustası bu işi bırakmaya karar verir. İşinde çok iyi olan bu kılıç ustası bütün işini bırakarak sefil bir hayatı tercih eder. Ancak insanlara bir zararı olmadığı için hayatından oldukça memnundur. Ne kadar da menün olup bu hayatı yaşamak istese de karanlık geçmişi onun peşini bırakmayacaktır.

Bir takım insanlar onu öldürmek için kılıç ustasını bulmuştur. Bu insanlarla mücadele etmek zorunda kalan kılıç ustası yıllar önce bu işi bıraktığı için artık işinde de eskisi gibi değildir. Bu yüzden de eski halini alabilmek için yoğun bir şekilde çalışacaktır. 2017 Hong Kong, Çin ortak yapıtı olan Sword Master filmli içerik olarak Aksiyon ve Dram gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.9 gibi iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tung-Shing Yee oturuyor. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Sword Master filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

701

Sword Master izle

Sword Master izle Full HD, Sword Master izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde büyük katkılar sağlamıştır. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kılıç ustasının

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri