Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Silence İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

553

Silence İzle 2017

Silence izle

Dram ve tarihi türde değerlendirilen bir Amerikan yapımı olan Silence adlı yapım; gerek kurgusuyla gerekse de ünlü isimlerden meydana getirilmiş olan oyuncu kadrosuyla büyük bir yapım olarak değerlendirilmektedir. Bu filmin dini ögeler üzerinden de şekillenmesinden dolayı da kendini gösterecek bir proje olarak değerlendirilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Aynı zamanda da uluslararası bir yapım olan Silence; sinema salonlarında yer almaya başladığı andan itibaren kapalı gişe oynayabilecek bir yapım olarak kendini gösteriyor.

Silence adlı yapım 17. yüzyılda Hristiyanlığı yaymak için çaba sarf eden iki papazın hayat hikayesini konu alıyor. Bu kutsal görev uğruna dünyayı dolaşan ve farklı kültürlerde misyonerlik faaliyetleri yürüten söz konusu iki papazın geçirdiği zor zamanlara da Silence adlı filmde yer verilmiştir. Son olarak soluğu Japonya’da olan iki din adamı; bu ülkenin farklı kültürlerine de ayak uyduracak ve burada dinlerini yaymak amacını da sürdüreceklerdir.

Silence izle Tek Parça

Silence adlı film oyuncu karosu ile de büyük beklentiler içerisinde yer alan film projeleri arasında değerlendiriliyor. Dram ve tarihi türde yer alan bu yapımın oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Tadanobu Asano, Issey Ogata, Ciaran Hinds, Yosuke Kubozuka ve Yoshi Oida yer almakla beraber etkili oyunculukları da göz çarpan bir etken olarak kabul görüyor. Filmin yönetmeninin de Martin Scorsese olduğu yapım; şimdiden göz dolduracak bir halde yer alıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.