Silence İzle 2017 | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2615 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Silence İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

686

Silence İzle 2017

Silence izle

Dram ve tarihi türde değerlendirilen bir Amerikan yapımı olan Silence adlı yapım; gerek kurgusuyla gerekse de ünlü isimlerden meydana getirilmiş olan oyuncu kadrosuyla büyük bir yapım olarak değerlendirilmektedir. Bu filmin dini ögeler üzerinden de şekillenmesinden dolayı da kendini gösterecek bir proje olarak değerlendirilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Aynı zamanda da uluslararası bir yapım olan Silence; sinema salonlarında yer almaya başladığı andan itibaren kapalı gişe oynayabilecek bir yapım olarak kendini gösteriyor.

Silence adlı yapım 17. yüzyılda Hristiyanlığı yaymak için çaba sarf eden iki papazın hayat hikayesini konu alıyor. Bu kutsal görev uğruna dünyayı dolaşan ve farklı kültürlerde misyonerlik faaliyetleri yürüten söz konusu iki papazın geçirdiği zor zamanlara da Silence adlı filmde yer verilmiştir. Son olarak soluğu Japonya’da olan iki din adamı; bu ülkenin farklı kültürlerine de ayak uyduracak ve burada dinlerini yaymak amacını da sürdüreceklerdir.

Silence izle Tek Parça

Silence adlı film oyuncu karosu ile de büyük beklentiler içerisinde yer alan film projeleri arasında değerlendiriliyor. Dram ve tarihi türde yer alan bu yapımın oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Tadanobu Asano, Issey Ogata, Ciaran Hinds, Yosuke Kubozuka ve Yoshi Oida yer almakla beraber etkili oyunculukları da göz çarpan bir etken olarak kabul görüyor. Filmin yönetmeninin de Martin Scorsese olduğu yapım; şimdiden göz dolduracak bir halde yer alıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.