Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle

Orijinal adı 6 Below: Miracle On The Mountain olan Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle filmi ABD yapımı macera ve dram kategorisinde yer alan bir filmdir. Film 1 saat 42 dakika uzunluğunda olmakla beraber 3 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Need For Speed, Bay & Bayan Smith gibi filmlerden de tanıdığımız Scott Waugh oturmaktadır. Filmin senaryosunu Madison Turner yazmıştır. Filmin başrollerinde Şanslı Slevin”, “Pearl Harbor”, “Osmanlı Subayı” gibi filmlerden hatırladığımız Josh Hartnett’in yanı sıra Mira Sorvino, Sarah Dumont, Jason Cottle, Austin R. Grant isimler de yer almaktadır.
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize İzle Full HD
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize filmi kahramanımız Eric’in macerasını anlatmaktadır. Eric geçmişteki sorunlar ve sıkıntılarla mücadele etmeye çalışan biridir. Eric bir inzivaya çekilmek ve burada yaşadığı sıkıntıları atlatıp sorunlarına çözüm bulmak istemektedir. Bunun için Sierra Nevada sıradağlarında bir eve gider ve burada inzivaya çekilir. Eric ara sıra kayak da yapmaktadır ve bu konuda artık uzmanlaşmıştır. Eric yine kayak yaptığı bir anda yoğun bir kar fırtınasına yakalanır.
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize İzle Tek Parça 720P izle
Eric Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle filminde ustalığıyla bu fırtınadan sağ çıkmayı başarır ama o artık çoktan bir dağ başında kaybolmuştur. Yakınları kurtarma ekipleriyle Eric’e ölü yada diri ulaşmaya çalışırken Eric sert hava şartlarıyla mücadele ederek 8 gün boyunca hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.