Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Siccin 3 Cürmü Aşk izle Sinema izle

Siccin 3 Cürmü Aşk izle Full HD, Siccin 3 Cürmü Aşk izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine korku dolu anlar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin harika bir uyum içerisinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise iki sıkı dostun başından geçen korku dolu anları sıralıyor. Sedat ve Orhan yıllardır sıkı bir arkadaştır. Her şeylerini paylaşan bu arkadaşlar için hayat çok huzurlu geçmektedir. En azından Orhan için bu böyledir. Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader’e aşık olur. Kader için de bu duygular karşılıklıdır ve bir süre sonra evlenirler. Çok mutlu bir evlilik sürdüren bu ikili için hayat adeta zehir olacaktır.

Çünkü Sedat büyü ve cin işleriyle uğraştığı için başına sıra dışı olaylar da gelmeye başlar. Ciddi bir kaza geçiren Sedat’ın oğlu da yakın zaman da felç geçirir. Bu süreçten sonra kız kardeşi Kader’de hafıza kayıpları yaşamaya başlamıştır. Orhan bu durumdan ise Sedat’ı sorumlu tutar. 2017 Türkiye yapıtı olan Siccin 3 Cürmü Aşk filmi içerik olarak Korku ve Gerilim gibi konuları ele alıyor. IMDB den 8.0 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Filmi izleyenler ekrandan gözlerini bir an olsun ayırmıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.082

Siccin 3 Cürmü Aşk izle

Siccin 3 Cürmü Aşk izle Full HD, Siccin 3 Cürmü Aşk izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine korku dolu anlar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin harika bir uyum içerisinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri