Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Siberia izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Siberia izle

Siberia (2018)
Son zamanları en iyi gerilim filmlerini konu olarak ele alan Siberia izle ile müthiş bir aşk filmine de tanık olacaksınız. Başarılı olarak izleyici tarafından belirlenen filmin yönetmen koltuğunda Matthew M. Ross bulunmaktadır. Aynı zamanda filme renk katan başrol oyuncuları da; Keanu Reeves, Molly Ringwald, Ana Ularu, Pasha D. Lychnikoff, Aleks Paunovic olarak filmde yer almaktadır. Yapım yeri ABD olan Siberia filmi Rusya da çekimleri tamamlanmaktadır.
Uzun metrajlı olan bu filmin Türkiye dağıtımını Bir Film firması yapmaktadır. İngilizce olarak çekimleri yapılan Siberia filmi 20 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girmektedir.
Siberia Filminin Detayları
Elmas kaçaklığı ile uğraşan ve bu iş ile geçimini sağlayan Lucas, bir anda nerden elde edildiğini bilmedi mavi bir elmas ticaretine girmektedir. Mavi elmas alıcısı da Rusya da bulunması ile Lucas, Amerika’dan Rusya’ya gideren en tehlikeli ve büyük bir Rus mafyası ile karşılaşmaktadır. Elmasın alıcısı olan Boris Volkov, Lucas’ta bulunan mavi elmasın sahte olduğunu fark etmektedir. Bunun üzerine kaçmak zorunda olan Lucas, Katya ile karışılarak ondan yardım istemektedir. İkili arasında geçen aşk tehlikeli bir hal almaya başlamaktadır. Çünkü Lucas kaçmayı başaramadığı tehlikeli mafyanın içerisine sevgilisi Katya’yı da katmıştır. Umutsuz ve zorluk yaşayan Lucas’ın seçimi aslında Katya içinde farklı bir yol açacaktır. Gerilim dolu olarak geçen Siberia filmi 1 saat 44 dakika sürmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.