Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Shortwave izle Full HD Sinema izle

Shortwave izle, Shortwave izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayeler deki geçişlerin uyumu ise ayrıyeten filme olumlu yönde birçok katkıda bulunuyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmi anlatırken övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise Josh ve Isabel Harri isimli çiftin hayatını ele alıyor. Bu çift ilişkilerinde oldukça mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmektedir. Bir de küçük kızları bulunan çift çocuklarını çok sevmektedir ve sürekli onula ilgilenmektedir. Tek çocuk olmasının da etkisiyle küçük kızları onlar için her şeydir. Ancak son zamanlar da yaşanan bir olay onları derinden etkileyecektir. Küçük kızları aniden ortadan kaybolur ve yetkililer ne yaparsa yapsın küçük kızı bulamaz bu süreçten sonra öldüğünü kabullenen çift için de durumlar iyice zor bir hal alacaktır. İlişkileri biten çift bir türlü kızlarının yokluğuna alışamamıştır. Ancak geri birleşmek isteyen çift bir araştırma istasyonun da buluşur. İstasyon da bulunan şok dalgalar onların geçmişine yeniden döndürecek ve olaylar bu süreçten sonra iyice içinden çıkılamayacak bir hal alacaktır.

2017 ABD yapıtı olan Shortwave filmi içerik olarak Bilim Kurgu, Gerilim – Heyecan gibi konuları ele alıyor. Film IMDB den 5.6 gibi bir puan alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ryan Gregory Phillips oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Shortwave filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

652

Shortwave izle Full HD

Shortwave izle, Shortwave izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayeler deki geçişlerin uyumu ise ayrıyeten filme olumlu yönde birçok katkıda bulunuyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmi anlatırken övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise Josh ve Isabel Harri isimli çiftin hayatını ele

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri