Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Scarface (Yaralı Yüz) İzle Full HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

858

Scarface (Yaralı Yüz) İzle Full HD

Scarface (Yaralı Yüz)İzle

Yaralı Yüz (ScarFace) filmi yeniden çekiliyor. Gün geçtikçe, büyük izlenme oranları kazanan Al Pacino’nun oynadığı ve efsanleştirdiği ScarFace, 17 Ağustos 2017 tarihinde yeniden vizyona girmiş olacak. Brian DePalma’nın yönetmenliğini yaptığı ve başarılı aktör Al Pacino’nun başrolündeki suç ve drama filmi 1983 yılında yayınlanmış ve izleyicilerin üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Senarist Oliver Stone’nin başarılı senaryosu ScarFace, Türkiye’de 2 Aralık 1985’te yanlış bir isimle Sicilyalı olarak vizyona girmiştir. Ancak film karakteri Tony Montana Kübalıdır. İtalyan mafyalarıyla bir ilgisi yoktur. Çevirmenin, Al Pacino’yu Baba filminden tanıdığını söyleyebiliriz.

Bir mafya filmi olarak gözterime giren,Scarface Yaralı Yüz filminde, Tony Montana Kübalı bir suçludur. Amerikaya 120 bin kübalının içinde göç ederek gelir ve oturma çalışma izni için, Amerika Göçmenlik Bürosu’nda sorguya alınır.

Scarface (Yaralı Yüz) hd İzle

Sorgusu sonrasında suçlu olduğu anlaşılan Tony Montana, izin çıkartılmayan diğer Kübalı göçmenlerin yanına verilir. Bu süre içerisinde Montana, ülkenin en büyük uyuşturucu babası olan Frank Lopez’in yanında bulur. Montana’nın saf cesaret ve azmi sayesinde, durumunu düzeltir ve Frank Lopez ile beraber iş yapmaya başlarlar. Süreç böyle ilerlerken, Lopezle ona sormadan yaptığı bir iş anlaşması ve Omar Suarez’in öldürülmesiyle ilgili tartışma başlar. Tony Montana, Frank Luiz’le iş ilişkisini keser. Ancak Elvira’ya olan ilgisi halen durmaktadır. Zaman içerisinde Frank Lopez’in koltuğuna geçen Tony Montana, Elvira’yla da evlenir. Kokain’den aylık 10 ile 15 milyon dolar arasında kazanan Tony, yeni taşındığı lüks semtte eşiyle beraber yaşar.Scarface Yaralı Yüz filmi ile heyecanlı dakikalar yaşamaya hazır mısınız?

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri