Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Sarıkamış Çocukları izleSarıkamış Çocukları izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Sarıkamış Çocukları izleSarıkamış Çocukları izle

Sarıkamış Çocukları 1 saat 50 dakikadan oluşan dram, tarih ve savaş kategorisinde yer alan bir filmdir. Film 31 Mart 2017 yılında vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Mutlu Karadoğan ve Can Ulkay paylaşmaktadır. Filmin senarist koltuğunda ise Ozan Ağaç ve Baykut Badem beraber oturmaktadır. Filmin yapımcılarına göz atıldığında pek çok başarılı filmde imzası bulunan Mustafa Uslu’nun adı görülmektedir. Filmin başrol oyuncuları arasında Sılay Ünal, Kayhan Yıldızoğlu, Sema Çeyrekbaşı, Tanju Tuncel, Ozan Ağaç ve Altan Erkekli gibi isimler yer almaktadır. Film gerek konusu bakımından hem de kadrosuyla izleyicilerin ilgisini çekmektedir.
Sarıkamış Çocukları İzle Full HD
Sarıkamış bilindiği üzere savaş tarihimizde en acı olayların yaşandığı bölgedir. Türk askeri Sarıkamış’ta hiç savaşmadan şehit düşmüş, nefesleri kârın o soğuğuyla karışarak semaya yükselmiştir. 1. Dünya Savaşı’nın çetin şartlarında topraklarını korumak isteyen gençler soğuğa karşı dayanamamış ve birer birer toprağa düşmüştür. Sarıkamış Çocukları izle filmi de bu olayın öncesini anlatmaktadır.
Sarıkamış Çocukları İzle Tek Parça 720P izle
Film içerisinde yer alan kahramanlarımız Mehmet ve Yusuf filmdeki Sarıkamış Çocukları olmaktadır. Mehmet ve Yusuf’un babaları Rus ve Ermeni çeteciler tarafından şehit edilmiştir. İki arkadaşın ağabeyleri Sarıkamış’a düşmana karşı mücadele etmeye gitmiştir. İki dostun amacı da ağabeylerinin yanına gidip düşmana karşı savaşmak olmaktadır. Mehmet ve Yusuf Sarıkamış’a asker gönderilmesi için köylerinde asker toplandığını görürler. Bunun için ikisi de bu kafileye katılıp Sarıkamış’a gitmek istemektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.