Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Sarı Kuşlar – The Yellow Birds Sinema izle


Çok genç olmalarına rağmen görev yerleri Irak’a çıkan iki asker Bartle ve Murph. Bartle 21 yaşında ve Murph ise daha 18 yaşını dolduralı bir hafta olmuştur ama buna rağmen orduda görev almak istemişlerdir. Ancak genç olmalarına bakılmaksızın ikisinin da tayini olayların çok sıcak geliştiği ve her an beklenmedik hadiselerin yaşandığı Irak’a çıkar. Bunun üzerine aileleriyle evdeki son toplantılarında Bartle, Murphy’nin annesine oğluna göz kulak olacağına söz vermiştir. Fakat Irak dönüşünde bu iki genç askerden sadece bir tanesi geri dönmüştür. Barthle hayattadır ancak elini eteğini dünyadan çeker ve kendini toplumdan soyutlar. Murhp ise ne ölüdür ne de diri ve hiç kimse onun hakkında hiç bir şey bilmemektedir, tabi Bartle hariç!

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1

Sarı Kuşlar – The Yellow Birds

Çok genç olmalarına rağmen görev yerleri Irak’a çıkan iki asker Bartle ve Murph. Bartle 21 yaşında ve Murph ise daha 18 yaşını dolduralı bir hafta olmuştur ama buna rağmen orduda görev almak istemişlerdir. Ancak genç olmalarına bakılmaksızın ikisinin da tayini olayların çok sıcak geliştiği ve her an beklenmedik hadiselerin yaşandığı Irak’a çıkar. Bunun üzerine aileleriyle

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri