Same Kind Of Different As Me İzle Full HD Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Same Kind Of Different As Me İzle Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

485

Same Kind Of Different As Me İzle Full HD

Same Kind Of Different As Me izle

Dram türü severler için unutulmaz bir film vizyona gireceği tarih dört gözle beklenmekledir. Dram filmleri günümüzde korku ve de romantik filmlerine nazaran daha fazla rağbet gösteren türler arasında olmasından dolayı sineme sektörü de sinema severlerin bu seslenişine kulak vererek dram türü severler için muhteşem bir film hazırlamışlardır. Hollywood film sektörü dram türü severler adına birçok sinema filmine imzasını atmaktan çekinmemiştir. Same kind of different as me sinema filmi de bu sayılı dram filmleri arasında isminden çokça bahsettirecek olan bir senaryoya sahiptir.

Filmin konusundan biraz bahsedecek olursak eğer bir insanın kişisel hayatındaki yaşantısına uzanan başarıları ve de başarısızlıkları anlatılmaya çalışılmıştır. Bu filmde yer alan ve Ron Hall adındaki oyuncu iş hayatındaki başarıları her ne kadar fala olsa da aile hayatının da doğru orantı olarak iyi olması gerektiğini dile getirmeye çalışmaktadır. Aile hayatındaki sıkıntılardan dolayı hayatı tam anlamıyla allak bullak olan Ron Hall karısı ve arkadaşı ile hayatını tekrardan bir şekle sokmak ister ve bu süreçte yaşadıkları zorlukları yansıtır.

Same Kind Of Different As Me full hd izle


Same Kind Of Different As Me adlı filmin başrollerinde yer alan usta isimler Greg Kinnear, Renée Zellweger, Djimon Hounsou ve Jon Voight’un boy gösterdiği filmde; yönetmenlik koltuğunda ise Michael Carney gibi başarılı oyunculardır. Kitaptan sinema filmine dönüştürülen bu dram filmi sinema severleri ile buluşacağı tarihi beklemektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.