Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

romeo ve julyet – ın faır verona türkçe dublaj izle Sinema izle

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 6,8

Yorum yapılmamış

2.569

romeo ve julyet – ın faır verona türkçe dublaj izle

Shakespeare’in yüzyıllar öncesinden günümüze ulaşan belki de en popüler oyunu Romeo ve Juliet, kahramanlarını modern yaşamlara taşıyarak yorumlayan Baz Luhrmann’ın vizyonundan, iki genç oyuncu eşliğinde beyazperdeye yansıyor. Öykü malumunuz. Verona Beach’te iki aile yaşıyor; birbirlerine düşman Montague ve Capulet aileleri. Bu ailelerin içinde iki genç üye var: Juliet Capulet (Claire Danes) ve Romeo Montague(Leonardo DiCaprio).
Bir gece, Flugencio Capulet bir parti vermeye karar veriyor. Capulet’ın yeğeni Rosaline’e aşık olan Romeo, Kral Arthur kılığına girerek partiye gidiyor. Partide Juliet Capulet’i melek kılığında görüyor (“Kalbim şu ana dek sevdi mi : tövbe, bu akşama dek gerçek güzelliği hiç görmemişim.”) ve birbirlerine ilk bakışta aşık oluyorlar; ancak, bu sadece düşman olduklarını fark etmelerine yarıyor. Shakespeare’ün sonu ölümle biten bu ölümsüz aşk hikayesi, edebiyattan beyazperdeye uyarlamalar içerisinde öne çıkan, dinamik ve başarılı bir örnek. www.sinemahdkeyfi.com iyi seyirler

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.