Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Rafadan Tayfa İzle Full Hd Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

847

Rafadan Tayfa İzle Full Hd Tek Parça

Rafadan Tayfa İzle

11 Ağustos 2017′ de vizyona çıkacak olan, Rafadan Tayfa; çizgi film severleri sinemaya davet ediyor. Yapımcılığını ISF Studios’un yaptığı çizgi film animasyonu, ailecek gidilebilecek sevimli bir çizgi filme benziyor.
Rafadan Tayfa animasyon çizgi filmi; mahallenin yaramazlar Kamil, Hayri, Mert ve Akın’ın İstanbul Boğazının kıyılarında, eskisi gibi sıcak olan mahallelerde geçiyor.


Rafadan Tayfa; TRT Çocuk’ kanalında 1 Aralık 2014’te yayınlanmaya başlamış, türk yapımı animasyon çizgi filmdir. ISF Studios şirketinin dizi olarak yaptığı ve TRT Çocuk kanalında yayınladığı bu animasyonun hikayesinin bu kadar geniş tutulacağı akla gelmezdi.
Rafadan Tafya dizisinin yapımcılığını ve yönetmenliğini İsmail Fidan üstlenmektedir. Ancak 11 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak olan animasyon çizgi filminin yapımcısı ve yönetmeni henüz belirlenmemiş. Senarist Ozan Civit’in de bulunduğu dizi şeklinde, 2 sezon 76bölüm yayınlanmıştır. Çocukların severek izlediği ve ebeveynlerin de izlerken keyif alacağı film yaz mevsiminin en sıcak zamanlarında vizyona girecek olsa da, çocukların mutluluğu için gitmeye değer bir film olacaktır. Seslendirmeleri kimlerin yaptığı bilinmemekle beraber, ünlü dublaj sanatçılarının katılacağından eminiz.

Rafadan Tayfa İzle

Dizideki karakterler; Akın, Kamil, Hayri, Mert, Sevim, Hale, Rüstem Abi, Yumak, Fatma Nine, Sadettin Usta, Ankaralı Ozan şeklindedir.
Hayri; Yemek yer ve Kamille atışır. Tafya’nın en oburudur.Mert karakteri; Akın’ın abisidir ve Rafadan Tayfa’nın lideridir. Ayrıca çok sinirlidir.
Hale karakteri; Hayri’nin kardeşi ve Sevim ile çok iyi arkadaştır.Yumak ise; dizideki tek hayvandır ve Yumak’ı filmde görmeyi çok istiyoruz.
Akın; tayfanın en küçük erkek karakteridir. Mert’in kardeşi ve Yumak’ın sahibidir.
Belirgin karakterler filmde de aynı olacak gibi görünüyor. Diğer karakterler için, fragmanın çıkmasını bekliyoruz.Rafadan tayfa adlı bu eğlenceli film de keyifli ve eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri