Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Puppet Master: The Littlest Reich Sinema izle

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Puppet Master: The Littlest Reich

Puppet Master: The Littlest Reich’ın fragmanı yayınlandı. Her biri kendine özgü ve tehlikeli bir cihazla donatılmış bir grup antropomorfik kuklalara odaklanan Amerikan korku filmi serisi Puppet Master’ın uzun bir aradan sonra gelen devam halkası 80’li yılların korku filmlerinin havasını seyircilerle buluşturuyor.

Her biri kendine özgü ve tehlikeli bir cihazla donatılmış bir grup antropomorfik kuklalara odaklanan erinin hayranlarının gönlünü kazanan tüm o mizahi eğilimlerle dolu yaratıcı kukla katilleri bünyesinde bulundururken, Toulon’un arka planını genişletiyor ve daha zengin diyaloglar, karakterler ve anlatılar sunuyor.

Filmin konusu; Yakın zamanda boşanan Edgar, dağılan hayatını yeniden düzeme sokmak için çocukluğunun geçtiği eve geri döner. Yıllar sonra onlarca anısının olduğu eve gelen Edgar,ölen kardeşinin odasında korkunç görünümlü kuklayı bulur. Kuklayı Toulon Cinayetleri’nin 30. Yıl kutlamalarında düzenlenen müzayedede satmayı planlayan Edgar, Ashley ve Markowitz ile birlikte yola koyulur. Düzenlenen toplantı sırasında garip bir güç kuklaları canlandırınca, tarih kadar eski bir kötülüğün başlattığı katliam ortamı mahşer alanına dönüştürür.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.