Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Psychokinesis izle Tek Parça Sansürsüz Sinema izle

Psychokinesis izle

Psychokinesis direk sansürsüz izle, Psychokinesis tek parça 1080p seyret oldukça farklı bir konuya sahip olan bu film oldukça farklı bir hikayeyi de beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra olayların gizemli bir şekilde ilerlemesi de aynı zamanda da oldukça farklı unsurları beraberinde getirmektedir. Bir adam banka görevlisi iken hayatına devam etmektedir. Ancak bir gün oldukça susadığında ıssız bir yerde su içecektir. Bu suyu içmesi onun hayatını tamamen değiştirecek aynı zamanda da ona farklı güçler ekleyecektir. bu güçlerin henüz farkında olmayan bu adam bir gün bir şirkete toplantıya gittiğinde ise bir kızın yardıma ihtiyacını olduğunu duyar. Ancak kız o kadar zor bir durumdadır ki silah de güç de kızı kurtarmaya yetecek bir unsur değildir. Ancak bir zamanlar içtiği suyun ona yüklediği telekinezi ile birlikte bu işlemi başarılı bir şekilde tamamlama fırsatına sahiptir. Ancak durum bu şekilde ilerlerken süper güçlerini kullanan adam başarılı olabilecek midir?

Heyecanın fazlası ile odluğu bu film son derece beğeni toplamayı başarmıştır. Bunun en temel sebebi ise hikayenin diğer sinema filmlerinden farklı olması olarak açıklanmaktadır.Filmin oyuncu kadrosunda Seung-ryong Ryu, Eun-kyung Shim, Jung-min Park gibi isimlerin yer alması filmi daha da iyi bir konuma getirmektedir. Aynı zamanda da filmin yazarlığını da yönetmenliğini de Sang-ho Yeon üstlenmiştir. Bu bakımdan da film oldukça iyi bir yere gelebilmiştir. sinemahdkeyfi.com ekibi keyifli seyirler diler.


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

6.883

Psychokinesis izle Tek Parça Sansürsüz

Psychokinesis izle Psychokinesis direk sansürsüz izle, Psychokinesis tek parça 1080p seyret oldukça farklı bir konuya sahip olan bu film oldukça farklı bir hikayeyi de beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra olayların gizemli bir şekilde ilerlemesi de aynı zamanda da oldukça farklı unsurları beraberinde getirmektedir. Bir adam banka görevlisi iken hayatına devam etmektedir. Ancak bir gün oldukça

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.