Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Project Eden Vol.1 İzle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.230

Project Eden Vol.1 İzle Full HD Tek Parça

Project Eden Vol.1 sansürsüz izle, Project Eden Vol.1 Full izle Project Eden Vol.1 filminde Alice Lawson adında bir kadını ve oldukça ileri derecede şizofreni hastası olan oğlunun hayatı konu alınmaktadır. Film ise bilim kurgu ve gizem türlerinin birleşimi sonucunda izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Alice ve oğlu normal bir yaşam sürmeye çalışırken, eski bir asker bu durumu bir anda değiştirir ve yaşamlarını altüst eder. Eski asker Alice Lawson’a oğlunun sadece bir şizofreni hastası olmadığını ve yapabileceklerini anlatır. Bu duruma anlam veremeyen Alice, şaşkına döner ve oğlunun bu olayların bir parçası olmamasını ister. Oğlunu da alarak herkesten uzak bir yaşam sürmek isteyen Alice’i birçok olay beklemektedir. Her şey eskisinden daha karmaşık bir hale gelmektedir.
Project Eden Vol.1 filmi 5 Ocak 2018 tarihinde bilim kurgu hayranları ile buluşmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle