Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Polka Kralı izle İndirmeden Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.475

Polka Kralı izle İndirmeden Online Seyret

Polka Kralı sansürsüz izle, Polka Kralı filmini izle, Polka Kralı filmi 2017 yılı komedi filmleri arasında sinema severler tarafından oldukça fazla beğenilmekte olan ve gerek konusu ile gerekse oyuncu kadrosu ile ilgi çekmeyi başaran filmlerden bir tanesi olarak göz önüne çıkmaktadır. Filmde anlatılan konu olarak yıllar öncesine dayanmakta olan bir oyun baz alınmaktadır. Aslında bir dolandırma yöntemi olan bu oyun, ilk başlarda insanların ilgisini çekmeyi başarmakta ve cazip geldiğinden dolayı da dolandırıcılık olduğu anlaşılmayan bir oyundur. Ponzi yöntemi ile insanları kandırmak isteyen bir grup bu oyunu oynayarak insanları dolandırma planları yapmaktadır. Bu yöntemde ise insanlar bir sisteme belirli paketler doğrultusunda para yatırmaları ve kısa bir süre geçtikten sonra paralarını çekerek kar etmelerini sağlamaktadır. Böylece insanlar kısa süre içerisinde yüksek karlar elde edebilmektedir. Filmdeki dolandırıcı grubumuz da ilk müşterilerinden yatırmış oldukları paraları yüksek kar ettikten sonra alarak ortadan kaybolurlar. Kısa süre içerisinde dolandırılan müşteriler ve dolandıran grup arasında oldukça komik anların yaşanacağı bir macera başlamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle