Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Pokot İzle Sansürsüz Full HD 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

6.940

Pokot İzle Sansürsüz Full HD 720p

Pokot Filmini İzle, Pokot Direk İzle. Polonya’nın küçük bir kasabasında öğretmenlik yapan Duszejko oldukça ileri yaşta ve iyi kalpli bir insandır. Duszejko asıl mesleğinden emekli olduktan sonra bu kasabada öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda hayvanlara olan ilgisi herkes tarafından bilinmektedir. Hayvan haklarını her zaman savunan ve vejetaryen bir kişiliğe sahip oluşu onu olabildiğince mütevazı kılmaktadır. Birbiri ardını kovalayan ve hiçbir zaman kapanmayan av sezonlarına karşı tek başına olabildiği kadar mücadele göstermeye çalışan Duszejko kasabada bulunan avcı halk tarafından pek sevilmemektedir. Duszejko okuldan evine geldikten sonra evinde bulunan iki tane çok sevdiği köpeği ile vakit geçirmeyi seven bir insandır. Günlerden bir gün Duszejko’nun evinde bulunan köpekleri esrarengiz bir şekilde kaybolurlar. İşin ilginç tarafı ise köpeklerinin kaybolduğu gece komşusu da esrarengiz bir cinayete kurban gitmiştir. Bu olayı araştıran polis herhangi bir delile ulaşamamıştır. Gün geçtikçe faili meçhul cinayetler artmaya başlamıştır. Bu durumdan şüphelenen Duszejko’nun dikkatini çeken ise avlanmak için hayvanları öldüren insanların cinayete kurban gitmesidir. Bu durumdan polislere söz etmesinin ardından polisler Duszejko’nu yaşlı ve bunak düşüncesiyle kale almazlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle