Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2080 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Phoenix Forgotten İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

817

Phoenix Forgotten İzle 2017

Phoenix Forgotten izle

Amerikan sinema sektöründe korku ve gerilim türünde boy gösterebilecek olan ve bu anlamda da ilgi çekecek türdeki filmlerden olan Phoenix Forgotten adlı film projesi; son dönemlerde ortaya çıkan ve el kamerasıyla çekimleri tamamlanan filmlerden bir tanesi olarak da kendini göstermektedir. Phoenix Forgotten adlı yapımda genç oyunculara da yer verilerek tipik bir korku gerilim türündeki yapım olarak kendini göstermektedir. Bu aşamada da oldukça fazla ilgi çekebilecektir.

Phoenix Forgotten adlı yapımda yirmi yıl önce kaybolan üç genç üzerine konu alınmış bir korku gerilim filmi olarak görülmektedir. Bu kaybolma olayı sırasında ortaya çıkan ışıklar; yirmi yıllık bir süreden sonra; Amerika’nın azı eyaletlerinde yeniden görülmüş ve gençler arasında da panik havası yaratmıştır. Böylelikle gerilim dolu sahnelere başlangıç yapılmış ve gençlerin başından geçen olaylara da Phoenix Forgotten adlı yapımda da yer verilmeye başlanmıştır.

Phoenix Forgotten izle Tek Parça

Phoenix Forgotten adlı yapımın oyuncu kadrosunu genel olarak genç oyuncular meydana getirmiştir. Bu filmin oyuncu kadrosunda yer alan genç oyuncular etkili bir performans sergileyerek;
kendi yeteneklerini sergileme konusunda da yeterli bir konumda yer almışlardır. Phoenix Forgotten adlı yapımın oyuncu kadrosunda Matt Biedel, Hector Luis Bustamante, Ana Dela Cruz yer alarak; bu film ile sinema sektöründe adlarını duyurmaya yönelik bir proje içerisinde gündeme gelmek isteyerek; yeteneklerini sergileyerek; istedikleri noktada yer alabileceklerdir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.