Phoenix Forgotten İzle 2017 | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2615 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Phoenix Forgotten İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

928

Phoenix Forgotten İzle 2017

Phoenix Forgotten izle

Amerikan sinema sektöründe korku ve gerilim türünde boy gösterebilecek olan ve bu anlamda da ilgi çekecek türdeki filmlerden olan Phoenix Forgotten adlı film projesi; son dönemlerde ortaya çıkan ve el kamerasıyla çekimleri tamamlanan filmlerden bir tanesi olarak da kendini göstermektedir. Phoenix Forgotten adlı yapımda genç oyunculara da yer verilerek tipik bir korku gerilim türündeki yapım olarak kendini göstermektedir. Bu aşamada da oldukça fazla ilgi çekebilecektir.

Phoenix Forgotten adlı yapımda yirmi yıl önce kaybolan üç genç üzerine konu alınmış bir korku gerilim filmi olarak görülmektedir. Bu kaybolma olayı sırasında ortaya çıkan ışıklar; yirmi yıllık bir süreden sonra; Amerika’nın azı eyaletlerinde yeniden görülmüş ve gençler arasında da panik havası yaratmıştır. Böylelikle gerilim dolu sahnelere başlangıç yapılmış ve gençlerin başından geçen olaylara da Phoenix Forgotten adlı yapımda da yer verilmeye başlanmıştır.

Phoenix Forgotten izle Tek Parça

Phoenix Forgotten adlı yapımın oyuncu kadrosunu genel olarak genç oyuncular meydana getirmiştir. Bu filmin oyuncu kadrosunda yer alan genç oyuncular etkili bir performans sergileyerek;
kendi yeteneklerini sergileme konusunda da yeterli bir konumda yer almışlardır. Phoenix Forgotten adlı yapımın oyuncu kadrosunda Matt Biedel, Hector Luis Bustamante, Ana Dela Cruz yer alarak; bu film ile sinema sektöründe adlarını duyurmaya yönelik bir proje içerisinde gündeme gelmek isteyerek; yeteneklerini sergileyerek; istedikleri noktada yer alabileceklerdir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.