Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Pes Etme izle Türkçe Alt Yazılı İzle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

5.340

Pes Etme izle Türkçe Alt Yazılı İzle

Pes etme full hd izle, pes etme Türkçe dublaj izle, izleyenlerine bir başarı öyküsünü yansıtmaktadır. Aynı zamanda hem mücadele hem de hayata farklı bakış açılarını da ele almaktadır. Filmde genç ve engelli bir adamın hayat öyküsü anlatılmaktadır. Genç adam, daha önce geçirdiği trafik kazasına bağlı olarak yürüme yeteneğini kaybetmiştir. Bununla birlikte genç adam, hayattan kendini soyutlamış ve içine kapanmıştır. Aynı zamanda bir kız arkadaşı olan genç adam, başından geçen bu talihsiz olayla birlikte onunla da farklı sıkıntılar yaşmaktadır. Bu sıkıntılar her geçen gün büyümekte ve genç adamın hayatını olumsuz anlamda etkilemektedir. Ayrıca bu süreçte genç adama ailesi ve arkadaşları da gerekli desteği gösterememiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle