Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Parçalanmış İzle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.197

Parçalanmış İzle Tek Parça

Parçalanmış izle

17 Şubat 2017 tarihinde vizyona giren filmlerden bir tanesi de Parçalanmış adlı sinema filmidir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından Dünya sinema arşivlerine kazandırılmış olan bu film bir saat 57 dakikalık bir metraja sahip olmasından dolayı uzun metrajlı filmler arasında yerini alabilmeyi başarmış bir film olma özelliğini de içinde barındırmaktadır. Gerilim ve Fantastik severler için muhteşem sahnelere sahip olan bu film korku dolu sahneleri ile de izleyenlerini heyecanlandırmayı başarabilmiştir.

Filmin başrollerinde yer alan isim ise tanıdık simalardan Başrollerini X-Men serisinin genç Charles Xavier’ı James McAvoy, The Witch ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy ve Betty Buckley tarafından yapılmış olan gerilim dolu sahnelerin barındığı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda ve senaristliği görevinde bulunan isim ise daha önce de gerilim filmleri ile isminden bahsettirmiş olan başarılı isim M. Night Shyamalan yer almaktadır. Bu filmde yer alan yapımcı isimlerinden bir tanesi de Jason Blum’dur.

Parçalanmış hd izle

Parçalanmış adlı bu filmin konusu ise biraz karmaşık sayılmaktadır. Çoklu kişilik bozukluğu rahatsızlığına sahip olan Kevin adındaki genç adamın ortalama olarak 23 tane ayrı alter egosunun olduğu bilinmektedir. Bu alter egolar arasında ise en baskın olan egosu suça karşı aşırı bir eğilimi olan tarafıdır. Bir gün markete alışveriş maksadında giden Kevin Market çıkışında rast geldiği üç kardeşi kaçırır. Kevin bu üç kardeşi bodrum katıda saklamaya başlar. Kevin artık fiğer egolarını da tatmin edebilmek için bu kardeşleri kullanmaya başlamaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.