Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Parayı Bulduk İzle Sansürsüz Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

4.733

Parayı Bulduk İzle Sansürsüz Online Seyret

Parayı Bulduk sansürsüz izle, Parayı Bulduk filmini izle, Nermin hayatı boyunca geçimini illegal işler yaparak sağlamış bir kadındır. Nermin Hanım diye bilinen bu kadın son iş olarak bir kumarhane açmaya karar verir. Fakat Nermin Hanımın kumarhanesi kusursuz olmalıdır. Nermin Hanım bu iş için film setinde kullanılan aletlerden satın alır. Asıl amacı kumar oynatmaktır. Fakat bu malzemeleri kumarhaneye kurarak polis baskınlarında film çekimi süsü verecektir. Nermin Hanım çevresi tarafından oldukça zeki bir kadın olarak bilinmektedir. Bu hareketi ile bütün çevresinin dikkatini çeker. Birde Artist Kemal lakaplı bir adam vardır. Kemal geçirdiği günler içerisinde birçok film ve dizide ufak figüranlık rollerini üslenmiş bir karakterdir. Nermin Hanımın gerçekten film çektiğini zannederek işe başlamak ister. Bunun karşılığında Nermin Hanım Kemal’e kapıda güvenlik olması için iş verir. Asıl macera bundan sonra başlar. Nermin Hanımın başı dertten kurtulmaz polis ekipleri sürekli baskın yapar. Ayrıca Kumarhanesini soymaya kalkan kişilerle mücadele eder.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle