Parayı Bulduk İzle Sansürsüz Online Seyret Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Parayı Bulduk İzle Sansürsüz Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

4.733

Parayı Bulduk İzle Sansürsüz Online Seyret

Parayı Bulduk sansürsüz izle, Parayı Bulduk filmini izle, Nermin hayatı boyunca geçimini illegal işler yaparak sağlamış bir kadındır. Nermin Hanım diye bilinen bu kadın son iş olarak bir kumarhane açmaya karar verir. Fakat Nermin Hanımın kumarhanesi kusursuz olmalıdır. Nermin Hanım bu iş için film setinde kullanılan aletlerden satın alır. Asıl amacı kumar oynatmaktır. Fakat bu malzemeleri kumarhaneye kurarak polis baskınlarında film çekimi süsü verecektir. Nermin Hanım çevresi tarafından oldukça zeki bir kadın olarak bilinmektedir. Bu hareketi ile bütün çevresinin dikkatini çeker. Birde Artist Kemal lakaplı bir adam vardır. Kemal geçirdiği günler içerisinde birçok film ve dizide ufak figüranlık rollerini üslenmiş bir karakterdir. Nermin Hanımın gerçekten film çektiğini zannederek işe başlamak ister. Bunun karşılığında Nermin Hanım Kemal’e kapıda güvenlik olması için iş verir. Asıl macera bundan sonra başlar. Nermin Hanımın başı dertten kurtulmaz polis ekipleri sürekli baskın yapar. Ayrıca Kumarhanesini soymaya kalkan kişilerle mücadele eder.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.