Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Papillon izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Papillon izle

Papillon İzle
Senarist ve yönetmen olarak bilinen Michael Noer tarafından çekilen Papillon, dram ve suç dolu bir filmdir. Nogle Hus Spejl ve Nordvest filmleri ile bilinen ünlü yönetmenin gerçek hayattan alınarak kurgulanmış olan Papillon sayesinde başarısı kanıtlanmıştır. Filmin başrol oyuncuları; Rami Malek ve Charlie Hunnam’ın karakterlerle özdeşleşmeleri de eleştirmenleri memnun etmiştir. Bu sayede filme karşı duyulan meraklar da oldukça artış göstermiştir.
Papillon İzle Full HD
Papillon filminin ana karakterlerinden biri olan Henri, büyük suçlara karışmadan, hayatını devam ettirmektedir. Bu sayede genç adamın sabıka kaydı emniyet ekiplerinin dikkatini çekmeyecek seviyelerde tutabilmektedir. Ancak bir gün Henri için işler hiç beklenmediği şekilde değişmiştir. Bir sabah evine yapılan polis baskını neticesinde tutuklanan Henri, cinayet suçundan ötürü hüküm giymiştir.
Papillon İzle Tek Parça 720P İzle
Henri’nin işlemediği suçtan ötürü hüküm giymesi Fransa’nın en ağır hapishanelerinden birine gönderilmesi ile sonuçlanmıştır. Papillon izleyicileri için heyecanlı ve aksiyonlu dakikalar bu aşamadan sonra yaşanmaya başlayacaktır. Çünkü Papillon olarak bilinen Henri ada şeklinde olan hapishanede Louis Dega adında bir zenginle tanışmıştır. Aralarında iyi bir arkadaşlık doğan ikili, bu arkadaşlık neticesinde firar kararı almışlardır. Hapishane’nin Şeytan Adası’nda olması kaçma işini oldukça zora sokacaktır. Ancak ikilinin hapishaneden kaçmak konusunda pes etmek gibi en ufak bir düşünceleri dahi bulunmadığından farklı yollar aramaya başlayacaklardır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.