Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Overboard izle Tek Parça 1080p Seyret Sinema izleOverboard Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Overboard Türkçe alt yazılı direk izle Overboard filmi ise etkileyici bir olay örgüsü ile izleyicilerini karşılamaktadır. Çarpıcı bir konuyu ele aldığından dolayı izleyiciler fazlasıyla etkileneceklerdir. Leanordo genç ve yakışıklı bir adamdır ve para içinde yüzmektedir. Parası ile sürekli olarak gününü gün etmektedir. Leonardo aynı zamanda burnu havada, şımarık ve kendini beğenmiş biridir. Bu nedenden dolayı ise sürekli olarak yanında çalışan insanları hor görmektedir. Kendi sınıfından olmayan insanlara ise çok kaba davranmaktadır. Leonardo mükemmel bir hayata sahipken, hiç beklemediği bir anda hayatı değişir. Bu değişime ise geçirmiş olduğu bir yat kazası sebep olmaktadır. Yat kazasında ise onu çalışanı Kate kurtarmaktadır. Leonardo bu kaza sonucunda ise hafızasını yitirir. Kate ise Leonardo’dan intikam almak ister ve bunun sonucunda ise çok etkili bir plan oluşturur. Kate’nin planı ise Leonardo’ya karı koca olduklarına ikna etmektir. Bu sayede orta sınıf insanların hayatlarını ona anlatma fırsatına sahip olacaktı. İzleyicileri farklı bir olay örgüsü ile karşıladığından dolayı herkesin ilgisini fazlasıyla çekmektedir.

Overboard Türkçe Dublaj İzle

Overboard filmi konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapımdır. Komedi türünde izleyicileri karşılamaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Greenberg yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Anna Faris, Eugenio Derbez, Eva Longoria gibi isimler yer almaktadır. Sinemahdkeyfi.com ekibi keyifli seyirler dilemektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.905

Overboard izle Tek Parça 1080p Seyret

Overboard Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Overboard Türkçe alt yazılı direk izle Overboard filmi ise etkileyici bir olay örgüsü ile izleyicilerini karşılamaktadır. Çarpıcı bir konuyu ele aldığından dolayı izleyiciler fazlasıyla etkileneceklerdir. Leanordo genç ve yakışıklı bir adamdır ve para içinde yüzmektedir. Parası ile sürekli olarak gününü gün etmektedir. Leonardo aynı zamanda burnu havada, şımarık ve kendini beğenmiş biridir. Bu nedenden dolayı ise sürekli olarak yanında çalışan insanları hor görmektedir. Kendi sınıfından olmayan insanlara ise çok kaba davranmaktadır. Leonardo mükemmel bir hayata sahipken, hiç beklemediği bir anda hayatı değişir. Bu değişime ise geçirmiş olduğu bir yat kazası sebep olmaktadır. Yat kazasında ise onu çalışanı Kate kurtarmaktadır. Leonardo bu kaza sonucunda ise hafızasını yitirir. Kate ise Leonardo’dan intikam almak ister ve bunun sonucunda ise çok etkili bir plan oluşturur. Kate’nin planı ise Leonardo’ya karı koca olduklarına ikna etmektir. Bu sayede orta sınıf insanların hayatlarını ona anlatma fırsatına sahip olacaktı. İzleyicileri farklı bir olay örgüsü ile karşıladığından dolayı herkesin ilgisini fazlasıyla çekmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.