Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

OtherLife izle Full HD Sinema izle

OtherLife izle, OtherLife izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine harika bir serüvenin ortasına doğru sürüklüyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine sıkıntısız bir uyum içinde bağlanması da izleyenlerini memnun etmeyi başarıyor. Film de anlatılan hikâye ise bir bilim adamının bulduğu icat sonrasında onu nasıl bir alanda kullanılması gerektiğini belirlemesini ele alıyor. Ren adında bir bilim adamı ortağı olan Sam ile birlikte sanal gerçeklik üzerine harika bir buluş bulurlar. Ancak bu buluşu nasıl tanıtmaları gerektiğini bilmeyen bilim adamları aynı zaman da buluşun kötü niyetli insanlarla da buluşmasını istemez. Bu süreçten sonra ise bilim adamları kendi üstlerinde denediği buluşun yüz yılın icadı olarak değerlendirilmesini isterler. Bunun için de bilim adamları icatlarının nasıl bir gerçeklik boyutunda olduğunu incelemeye başlar.

2017 ABD yapıtı olan OtherLife filmi içerik olarak Bilim Kurgu, Gizem, Polisiye – Suç gibi konuları ele alıyor. IMDB den 6.5 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ben C. Lucas oturuyor. Başarılı yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; My Generation, Wasted on the Young, Casa del Suenos, Fighting Season, One Less God gibi daha birçok yapıtta da isminden söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise OtherLife filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.140

OtherLife izle Full HD

OtherLife izle, OtherLife izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine harika bir serüvenin ortasına doğru sürüklüyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine sıkıntısız bir uyum içinde bağlanması da izleyenlerini memnun etmeyi başarıyor. Film de anlatılan hikâye ise bir bilim adamının bulduğu icat sonrasında onu nasıl bir alanda kullanılması gerektiğini belirlemesini ele alıyor. Ren adında

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri