Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017 | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2641 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

632

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer izle

Amerikan film endüstrisi biyografi türündeki filmlere de yer vererek; bu alanda kurgulanan projeleri de ilgi çekmesi düşüncesiyle sinemaseverlerle buluşturmaktadır. Bu tür filmlerin en sonuncusu olarak gündemde yer alan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım; son dönemlerin en fazla ilgi çeken biyografi tarzında yapılandırılmış olan film projesi oalrak da kendini göstermektedir.

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapımın oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekmekle beraber; filmin ana karakteri olan Norman Oppenheimer rolünü Richard Gere üstlenmektedir. Richard Gere isminin dışında performans sergileyen isimler ise Lior Askenazsi ve Micheal Sheen olarak belirlenmiştir. Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı filmin yönetmen koltuğunda ise Joseph Cedar boy göstermektedir.

Biyografi türünde kendini gösteren ve Amerikan film sektörü bünyesinde çekimleri tamamlanan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım konu itibarıyla da ilk başlarda küçük bir operatör olan Norman Oppenheimer’ın sonraki zamanlarda politikaya atılarak başarıyı yakalama süreci de ön planda önemli bir yerde kendini gösteren bir yapım olarak değer kazanmakta ve sinema salonlarında boy göstermek için de gün saymaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.