Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017 Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

632

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer izle

Amerikan film endüstrisi biyografi türündeki filmlere de yer vererek; bu alanda kurgulanan projeleri de ilgi çekmesi düşüncesiyle sinemaseverlerle buluşturmaktadır. Bu tür filmlerin en sonuncusu olarak gündemde yer alan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım; son dönemlerin en fazla ilgi çeken biyografi tarzında yapılandırılmış olan film projesi oalrak da kendini göstermektedir.

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapımın oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekmekle beraber; filmin ana karakteri olan Norman Oppenheimer rolünü Richard Gere üstlenmektedir. Richard Gere isminin dışında performans sergileyen isimler ise Lior Askenazsi ve Micheal Sheen olarak belirlenmiştir. Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı filmin yönetmen koltuğunda ise Joseph Cedar boy göstermektedir.

Biyografi türünde kendini gösteren ve Amerikan film sektörü bünyesinde çekimleri tamamlanan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım konu itibarıyla da ilk başlarda küçük bir operatör olan Norman Oppenheimer’ın sonraki zamanlarda politikaya atılarak başarıyı yakalama süreci de ön planda önemli bir yerde kendini gösteren bir yapım olarak değer kazanmakta ve sinema salonlarında boy göstermek için de gün saymaktadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.