Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2371 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

588

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer İzle 2017

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer izle

Amerikan film endüstrisi biyografi türündeki filmlere de yer vererek; bu alanda kurgulanan projeleri de ilgi çekmesi düşüncesiyle sinemaseverlerle buluşturmaktadır. Bu tür filmlerin en sonuncusu olarak gündemde yer alan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım; son dönemlerin en fazla ilgi çeken biyografi tarzında yapılandırılmış olan film projesi oalrak da kendini göstermektedir.

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapımın oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekmekle beraber; filmin ana karakteri olan Norman Oppenheimer rolünü Richard Gere üstlenmektedir. Richard Gere isminin dışında performans sergileyen isimler ise Lior Askenazsi ve Micheal Sheen olarak belirlenmiştir. Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı filmin yönetmen koltuğunda ise Joseph Cedar boy göstermektedir.

Biyografi türünde kendini gösteren ve Amerikan film sektörü bünyesinde çekimleri tamamlanan Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer adlı yapım konu itibarıyla da ilk başlarda küçük bir operatör olan Norman Oppenheimer’ın sonraki zamanlarda politikaya atılarak başarıyı yakalama süreci de ön planda önemli bir yerde kendini gösteren bir yapım olarak değer kazanmakta ve sinema salonlarında boy göstermek için de gün saymaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | Film izle | yerli komedi filmleri izle, | Yerli Filmler izle | erotik filmler izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.