Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Neruda izle 2017 Türkçe Altyazılı Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.164

Neruda izle 2017 Türkçe Altyazılı

Neruda izle

10 Mart 2017’de vizyona girecek Neruda Flmi adı ve konusuyla film sevenler tarafından merakla beklenen bir filmdir. Film konusuyla olduğu kadar geniş vve bir çok usta oyuncunun adının bulunduğu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Panlo Larrain oturmaktadır. Filmin senaryosu ise Guillermo Calderon imzası taşımaktadır.

Filmin başrolünde ise Pablo Neruda rolünde Luis Gnecco, Oscar Peluchonneau rolünde Geal Garcia Bernal, Delia Del Carril rolünde Mercedes Moran, Martinez rolünde Diego Munoz, Victor Pey rolünde Pablo Derqui, Jorge Alessandri rolünde Jaime Vadell, Gabriel Gonzalez Videla rolünde Alfero Castro ve son olarak da Pepe Dominguez rolünde Marcelo Alonso bulunmaktadır. Filmin yardımcı oyuncuları ise Alvaro Jara rolünd Michael Silva, Bianchi rolünde Francisco Reyes, Jorge Bellet rolünde Alejandro Goic, Pablo Picasso rolünde Emilio Gutierrez Caba, ve son olarak Ruben Azocar rolünde Victor Montero’dur. Bu isimler dışında da Neruda filminde yardımcı oyuncular Amporo Noguera, Hector Noguera, Nestor Cantillena, Marcial Tagle ve Cristian Campos’tır.

Neruda Film izle

Film oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahiptir ve bunun yanında yapımcı kadrosunda da bir çok filme imza atmış ünlü yapımcılar bulunmaktadır. Film ünlü Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’yı konu almıştır. Pablo Neruda komünist partiye katılmak için ülkesinde aranmakta olan bir şairdir. Neruda’nın peşine Oscar Peluchonneau adında bir müfettiş takılmıştır. Bu ikili arasındaki ilişki şairane bir dille anlatılmaktadır. Biyografi dram türündeki Neruda Filmi Şili, Arjantin, Fransa, İspanya ve ABD ortaklığıyla yapılmıştır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle