Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Nereden Nereye İzle Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

610

Nereden Nereye İzle


Nereden Nereye izle

Komedi türünde kendini gösterecek olan bir Türk yapımı niteliğindeki Nereden Nereye adlı yapım; komedi unsurlarını içerisinde barındırarak ortaya çıkıyor. Ünlü olma hayali kuran bir gencin hikayesini anlatan bu yapım, başroldeki gencin başından geçenleri konu alarak temellendirilmiş gibi görünüyor. Senaryo ve oyuncu cast açısından mükemmel bir film ile sinema severleri buluşturan bu film son derece cazip bir seçenek olarak kendini gösteriyor.

Başrollerinde Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi gibi kaliteli isimlerin yer aldığı Nereden Nereye adlı Türk komedi türündeki yapımın yönetmenlik görevini ise Volkan Dönmez üstlenmiş. Komedi unsurlarının bol miktarda içerisinde yer aldığını düşündüğümüz Nereden Nereye adlı yapımın, fragmanını değerlendirdiğimizde bol kahkahalı bir yapımla karşı karşıya gelebileceğimiz konusunda fikir birliğine varabiliyoruz.

Nereden Nereye Tek Parça izle

Nereden Nereye adlı filmin konusunda ise başrolde yer alan ve 25 yaşında kablolu tv bayisinde çalışan Ejder Kalenderi adlı gencin başından geçenleri konu aldığını görebiliyoruz. Filmin tamamı Bodrum’da çekilmiş olup; bir gün Bodrum’a gelen ünlü kişilerle irtibat kurmak isteyen Ejder Kalenderi adlı başrol oyuncusunun başından geçen talihsiz ve komik olaylar konu edinilmiş. Ünlü olma pahasına olayların içerisine giren Ejder Kalenderi’nin film sonun da ünlü olabileceğinden dair ise herhangi bir ipucu fragman dahilinde seyirciye yansıtılmamış. 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan Nereden Nereye adlı yapım, büyük ilgi göreceğe benziyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri