Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Mortal Engines Tek Parça izle Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.221

Mortal Engines Tek Parça izle

Mortal Engines izle

Başarılı yönetmen Christian Rivers’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Mortal Engines adlı yapım 14 Aralık 2018 de izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Bilimkurgu ve fantastik türlerini iyi bir şekilde buluşturan filmin senaryo kısmında ise Peter Jackson, Philippa Boyens ve Francesh Walsh gibi isimleri görmek mümkün. İzleyiciler tarafından uzun süredir beklenen yapımın orijinal fikri ise tanınmış yazar Philip Reeve ait.

Amerika Birleşik Devleti yapımı olan filmin konusu ise Philip Reeve’in yazmış olduğu ve bir animasyon olan yapıma dayanıyor. Filmde dünya üzerinde gerçekleşen büyük bir savaş sonrasında yaşananlar aktarılıyor. Gerçekleşen bu savaş sonrasında bütün şehirler ve yaşam alanları yok olmuştur. Ayrıca dünya da bulunan doğal kaynakların neredeyse hepsi tükenmiş ve insanlar oldukça çaresiz durumdadır. Issız bir dünya ile baş başa kalan insanlar hayatta kalmak ve nesillerini devam ettirebilmek için kendi başlarının çaresine bakmalıdırlar. Animasyon yapımının hayranları olan izleyiciler ise uzun süredir bu filmi beklemekteydi.

Mortal Engines izle Türkçe Dublaj

2018’in ses getirecek yapımları arasında yer alan Mortal Engines adlı filmin oyuncu kadrosu ise oldukça kalabalık. Filmin oyuncuları arasında Stephen Lang, Robert Sheehan, Hera Hilmar ve Ronan Raftery gibi isimler yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise yapımın senaryosunu da yazan Peter Jackson ve Francesh Walsh birlikte üstlenmektedir. Son dönemin kaliteli yapımları arasında yer alan bu filmi sitemiz üzerinden tek parça, full hd ve Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.