Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Miraç İzle Full HD

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.353

Miraç İzle Full HD

Miraç izle

Türk filmlerinde dram türü aslına bakılırsa olmazsa olmazlardandır demek doğru olacaktır. Fakat bu sefer ki Miraç isimli filmde sinema severler bu güne kadar izlemiş oldukları dram türünü tamamen unutacaklar ve de akıllarında kalan tek isim Miraç filmi olacağa benzemektedir. Miraç kelimesinin kelime karşılığı olarak başlatılan filmin senaryosu bu şekilde devam ettirilmiş ve Türk filmi severler için unutulmaz bir eser ortaya çıkartılmıştır.

Miraç adlı Türk Filminin konusundan da bahsetmek gerekirse eğer; Yusuf ve Ali ismindeki iki sıkı dostun ve hatta kardeşin demek de doğru olabilir. Diğer bir can arkadaşlarını kaybetmiş olduklarından dolayı kendilerine çok ama çok farklı bir çaba içerisine sokmuşlardır. Ahmet ismindeki bu arkadaşlarının Cennette olduğu düşünmeleri ve ona ulaşmak maksadı altında göğün yedinci katmanına çıkma çabası içerisine giren bu iki arkadaş bu zorlu ve bir o kadarda imkânsız süreçte başına gelen olayları konu edinmiştir.

 

Miraç  hd izle

Yusuf ve Ali’nin Cennete ulaşma yolunda ki zorlukların ve arkadaşları olan Ahmet’e karşı olan özlem duygusunun da etkisi ile ortaya farklı ve bir o kadar da dikkat çekici sahneler meydana gelmiştir.
Miraç adındaki bu dram filminde ise daha önce başarıları ile ön plana çıkmayı başarmış usta isimle ile karşı karşıya kalacaksınız. İşte o isimlerden bazıları Meltem Miraloğlu, Ufuk Bayraktar, Arda Şahin’dir. Bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda yer alan isim ise yine bir o kadar başarılı olan Enes Hakan Tokyay üstlenmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.