Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Midnight Sun İzle Full HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

23.775

Midnight Sun İzle Full HD

Midnight Sun izle

Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılmış olan Midnight Sun adlı film Dünya sinema arşivlerine kazandırılmış olan başarılı filmlerden bir tanesi olma özelliğine sahip bir filmdir. Dram ve de psikolojik konuların işlendiği bu filmde bazı anlar gözlerinizden akan birkaç damla gözyaşına rastlamanız mümkün olacaktır. Yakın zamanda vizyona girecek olan bu filmde sinema severler bazı sahnelerinde romantik anlar ile karşıya karşıya kalsalar da içlerinde yine de bir burukluk olacağa benzemektedir.

Bu ilmin konusundan da biraz bahsetmek gerekirse Güneş ışığına çıkamayan bir genç kız hayatındaki bu zorlu süreci izleyicileri ile paylaşmıştır. Güneşe çıkamıyor olmasından dolayı gününün tamamını nerdeyse hepsinde evinde geçirmek zorunda kalan genç kız hayatının ne kadar da kötü bir hale gittiğini ve bu süreçte psikolojisinin de günden güne kötüye gittiği görülmektedir.

Midnight Sun tek parça izle

Sosyal yaşantısı nerdeyse sıfır olan genç kız hastalığının en zorlu dönemlerinde arkadaşlarının desteği ile ayakta kalmaya çalışır. Son derece unutulmaz ve de bir o kadar etkili sahneler sahip olan Midnight Sun adlı filmde gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız.
Bu muhteşem sahnelere sahip olan filmin yönetmen koltuğunda oturan usta isim Scott Speer’dir. Filmde yer alan oyuncularda yönetmen kadar başarıları ile isminden bahsettirmeyi başarmış oyunculardan oluşmaktadır. Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger, Rob Riggle gibi isimler filmde birer efsane olmayı başarmışlardır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.