Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Mezeci Çırağı izle Tek Parça 2017 Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.257

Mezeci Çırağı izle Tek Parça 2017

Mezeci Çırağı izle

Ülkemizin dünya sinemasına kazandırdığı değerlerden biri olan Mezeci Çırağı, 14 Nisan 2017’de vizyona giriş yaparak izleyicisi ile buluşacaktır. 1 saat 45 dakika gibi bir süre ile uzun metraj yapımlar arasında bulunan proje, dram türünden hoşlanan izleyicilerimiz için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Filmin yönetmenliğini daha önceden önemli projelerde senarist ve kurgu sorumlusu olarak yer alan usta isim Battal Karslıoğlu yapmaktadır. Son yıllarda başarılı bir grafik çizen dram türü bu gibi yapımlar ile ünvanını korumayı hedeflemektedir.

Henüz arkadaşları ile oyun oynayacak yaşta olan küçük Özkan, seyyar arabası ile mezecilik yapan babası İsmail’e yardım etmektedir. Bu durum onun için oldukça sıkıcı olsada çaresiz bir şekilde kaderine razı gelmektedir. İlerleyen günlerde aileyi olumsuz durumlar beklemektedir.

Mezeci Çırağı filminin oyuncu kadrosunda Yusuf Atala, Murat Ercanlı, Ahmet Karakman, Deniz Oral, Aydan Çakır, Pınar Gordie, Ersin Özkan, Ahmet Ünal, Zeynep Şenyiğit, Tolga Manyer, Ali Tuna İrman, İsmail Arda İrman, Ferda Erişkin, Nazlı Kar ve Yasin Köse gibi uzun yıllardır sinemaya hizmet veren isimler bulunmaktadır. Senaryo ise Özkan İrman’ın eseri olmaktadır.

Mezeci Çırağı Tek Parça izle

Mezeci Çırağı filmini ve dünya çapında izlenme rekorları kırmış olan yüzlerce kaliteli yapımı sitemizde ücretsiz olarak kolayca bulabilirsiniz. Ekibimiz tarafından sürekli güncellenen arşivimizdeki filmler 1080p HD, tek part ve Türkçe dublaj olarak siz değerli takipcilerimizin hizmetine sunulmaktadır. İyi seyirler dileriz.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.