Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Megan Leavey İzle HD Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.191

Megan Leavey İzle HD

Megan Leavey İzle

Amerika’nın Irak Savaşı sırasındaki olayları Hollywood sektörü halen daha konu edinmeye devam ediyor. Savaşın üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen halen daha farklı konuları bulabilen Amerikan film sektörü bu kez de gerçek hayattan alıntı yaptığı bir film ile karşımıza çıkıyor. Biyografi ve aksiyon dalında yer alan Megan Leavey adlı yapım; eski bir olayı işlemesine rağmen büyük beğeni toplayacak bir yapım olarak kendini gösterecektir.


Başroldeki karakterle aynı isimde olacak şekilde vizyona girmeye hazırlanan Megan Leavey adlı yapım; konu itibarıyla savaş teması işlenmekle beraber; mekan olarak da Irak ülkesi tercih edilmiştir. Kurtarma askeri olarak görev yapan savaş kahramanı Megan Leavey’in hayatını konu alan bu yapım; oldukça disiplinli bir biçimde yer alan ve bu kapsamda da askeri dövüş köpeği ile olan ilişkisini de konu alan bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Savaş, biyografi ve dram konularında önemli bir proje olarak kendini gösteren Megan Leavey adlı yapım; aynı zamanda da savaşın acı yüzünü de en iyi biçimde aktaran yapımlar arasında yer almaktadır.
[caption id="attachment_7387" align="alignnone" width="1280"] DSC07666.JPG[/caption]

Megan Leavey Hd İzle

Megan Leavey adlı yapımın başrollerinde Kate Mara, Edie Falco, Ramon Rodríguez yer almakta ve bu savaş filminde başarılı bir performans sergilemektedir. Megan Leavey adlı yapımın yönetmenliğini ise  Gabriela Cowperthwaite üstlenmiş ve savaşın her yönünü başarılı bir biçimde lanse ettiği Megan Leavey adlı yapımda kendini göstermeyi başarmıştır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri