Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Max Steel İzle HD

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

651

Max Steel İzle HD

Max Steel izle

Süper kahraman filmleri Hollywood film sektöründe kendini gösterme aşamasında önemli bir yerde bulunmakta ve en fazla getiriyi de bu türde gösterebilme aşamasında en karlı yatırımlar olarak da kabul görmektedir. Bu noktada ön plana gelecek olan son yapımlardan bir tanesi de Max Steel adıyla bu tür filmlere ilgi duyan kişilere erişebilecek ve bu noktada da vizyona girerek; seyirci kitlesini memnun edecek bir konumda yer almaya da başlayabilecektir.

Max Steel adlı yapım; normal bir biçimde gelişmesini tamamlayan genç bir çocuğun özel yeteneklerini keşfetmesiyle başlıyor. Bu süreçten sonra da dünya dışı bir varlık ile irtibat kurmaya başlayacak olan Max, kendini eğitme imkanı da bularak; Dünya’ya karşı saldırılarda bulunacak olan kişilere karşı savunma görevini de üstlenebilecektir.

Max Steel hd izle

Hiçbir şeyin üretemeyeceği düzeyde bir enerji üretme özelliğine sahip olan Max’i heyecan dolu ve macera içeren günler bekleyecek gibi görünüyor. Fazlasıyla ilgi çekecek bir süper kahraman filmi olan Max Steel; vizyona girdiği tarihten itibaren önemli seviyede yer alacak bir film projesi olarak adından söz ettirmeye de hazırlanıyor.

Max Steel adlı yapımın oyuncu kadrosu da tanıdık yüzlerden meydana getirilmiş bir durumda ön planda yer alabiliyor. Ben Winchell, Maria Bello, Andy Garcia isimlerinin yer aldığı Max Steel adlı yapımın yönetmen koltuğunda ise  Stewart Hendler adından söz ettirmeye hazırlanıyor

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.