Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Love, Simon izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.111

Love,  Simon izle Full HD Tek Parça

Love, Simon direk sansürsüz full hd izle, Love, Simon tek parça 1080p sansürsüz full hd izle, Gençlik yıllarının muhteşem bir aşk hayatı olması ile birlikte bir çok alanda mutluluk göz önüne serileceğinden bu filmin ana temasını da bu aşk oluşturmaktadır. Bir de 17 yaşın getirdiği aşk oldukça mutluluk vereceğinden aynı zamanda da birbirinden maceralı durumları öne sereceğinden film oldukça dikkat çekmektedir. Ancak Simon için durum olduğundan daha karışık bir hal alacaktır. Bunun sebebi ise eşcinsel olduğunu ailesine ve arkadaşlarına hiçbir zaman açıklayamamıştır. Hem insanların tepkisinden korkmakta hem de arkadaşları tarafından geri planda kalmaktan korkmaktadır. Aslında her şey bu kadar basit de değildir. Simon birine aşıktır. Bu aşkı ise sınıfından bir yakışıklı bir çocuktur. İnternet üzerinden fake hesap aracılığı ile aşkı ile muhabbet eden ancak ortaya çıkmasından da oldukça çekinen Simon için olaylar oldukça karmaşık bir hal alacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle