Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Little Forest: Summer/Autumn izle Sinema izle

Little Forest: Summer/Autumn izle

Aynı adı taşıyan bir Japon manga kitabından esinlenilerek Hwang Seong-gutarafından sinemaya uyarlanan Little Forest, Güney Kore sinemasına ait başarılıbir dram filmidir. 28 Şubat 2018’de vizyona giren filmin başrollerinde Kim Tae-ri, Ryu Jun-yeol, Moon So-riveJin Ki-joorolalıyor.

Little Forest: Summer/Autumn izle

Hye-Won (Tae-ri Kim), hayallerini gerçekleştirmek için yaşadığı küçük köyden şehre gelmiş, öğretmen olmak isteğiyle üniversiteye gitmiş fakat mezun olduktan sonra iş bulamamış genç ve güzel bir kadındır. Şehirde geçirdiği zaman süresince deneyimlediği hayal kırıklıkları, başarısızlıklar ve kalp kırıklıklarından ötürü oradaki hayatını geride bırakıp eskiden annesiyle birlikte yaşadığı küçük köyündeki evine döner. Burada evinin bahçesinde çiftçilik yapmaya başlar ve edindiği arkadaşlarıyla kendine ufak bir dünya kurmuştur. Böylece günleri geçip giden Hye-Won bir gün bir mektup alır. Annesinden gelen bu mektuptan etkilenip hayallerinin peşinden koşmaya ve son bir kez daha hayallerini gerçekleştirmeyi denemeye karar verir.
Yönetmen Yim Soon-rye’nin başarılı bir şekilde beyaz perdeye aktardığı Litte Forest, oyuncularının performansıyla izleyenlerin gönlünde özel bir yer tutuyor. Bir Kore gazetesinin film için “Kötü adam olmadan, gerçek gerilim olmadan, gerçek bir çatışma olmadan, sadece hayatımızda bizi mutsuz eden şeylerden vazgeçerek gerçek mutluluğa ulaşabiliriz” yorumu film için en doğru yorumlardan bir tanesi. IMDb’de 7,8 puan alan film, Güney Kore sinemasının 2018 yılında hayranlarına sunduğu en başarılı filmlerden bir tanesi.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7,8

Yorum yapılmamış

2

Little Forest: Summer/Autumn  izle

Little Forest: Summer/Autumn izle Aynı adı taşıyan bir Japon manga kitabından esinlenilerek Hwang Seong-gutarafından sinemaya uyarlanan Little Forest, Güney Kore sinemasına ait başarılıbir dram filmidir. 28 Şubat 2018’de vizyona giren filmin başrollerinde Kim Tae-ri, Ryu Jun-yeol, Moon So-riveJin Ki-joorolalıyor. Little Forest: Summer/Autumn izle Hye-Won (Tae-ri Kim), hayallerini gerçekleştirmek için yaşadığı küçük köyden şehre gelmiş, öğretmen

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.