Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Le Redoutable izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle

Redoubtable / Le Redoutable (2017) Fragman | izlesene.com

Le Redoutable direk izle, Le Redoutable Türkçe Altyazı izle, Le Redoutable filmi, 15 Aralık 2017 vizyon tarihi ile izleyicileri ile buluşuyor. Biyografi tarzındaki dram filmi olan Le Redoutable, izleyenlerine romantik duyguları da yaşatmakta. Artist, Daltonlar, Arayış ve Gerçeklik gibi filmleri de yönetmiş, aynı zamanda bu filmlere oldukça fazla bir izleyen kitlesi yaratmış olan Michel Hazanavicius bu filmin de yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. Birçok filmde kendine söz ettirmiş olan oyuncuları ile kadrosunda Louis Garrel, Stacy Martin, Bérénice Bejo, Grégory Gadebois, Micha Lescot gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Le Redoutable filmi 2017 yılı Fransa yapımı olarak film severlerle buluşmaktadır. Konusu açısından da ilgi çekmeyi başarabilen bu filmin seyirci kitlesi ise merak içinde beklemektedir.
Konusunun Fransa’nın Paris şehrinde geçmekte olan Le Redoutable filmi, dönemin en çok konuşulmakta olan yönetmeni Jean-Luc Godard’ın “Çinli Kız” adındaki bir filmi çekmesi konusunu ele almaktadır. Godard çekmekte olduğu filmin başrolünde de sevdiği kadın Anne yer almaktadır. Aynı zamanda Anne, Godard’tan 20 yaş daha küçük bir kadındır. Mutlu aşıklar daha sonrasında evlenmiştir. Fakat filmin gördüğü ilgi ve ardından gelişmekte olan 1968 olayları sonrasında, Godard kendini sorgulamaya başlamıştır. Buradan sonra hayatında yeni gelişmeler ve değişimler olmaya başlayacaktır. Le Redoutable filmi daha yayınlanmadan çok büyük bir ilgi görmekte bununla beraber insanları duygudan duyguya sokabilecek bir içeriğe sahiptir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

7.788

Le Redoutable izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Le Redoutable filmi, 15 Aralık 2017 vizyon tarihi ile izleyicileri ile buluşuyor. Biyografi tarzındaki dram filmi olan Le Redoutable, izleyenlerine romantik duyguları da yaşatmakta. Artist, Daltonlar, Arayış ve Gerçeklik gibi filmleri de yönetmiş, aynı zamanda bu filmlere oldukça fazla bir izleyen kitlesi yaratmış olan Michel Hazanavicius bu filmin de yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. Birçok filmde kendine söz ettirmiş olan oyuncuları ile kadrosunda Louis Garrel, Stacy Martin, Bérénice Bejo, Grégory Gadebois, Micha Lescot gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Le Redoutable filmi 2017 yılı Fransa yapımı olarak film severlerle buluşmaktadır. Konusu açısından da ilgi çekmeyi başarabilen bu filmin seyirci kitlesi ise merak içinde beklemektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.