Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Kumdan Kale izle Türkçe Dublaj Full HD Sinema izleKumdan Kale sansürsüz izle, Kumdan Kale filmini izle, Amerika Birleşik Devletleri’nin 2003 yılında Irak’a karşı başlattığı savaşı konu alan filmde boş rol oyuncumuz Er Matt Ocre bu savaşa isteksiz bir şekilde katılmıştır. Er Matt Ocre kendi ülkesinde normal asker olarak görev yapmaktadır. Hayatında yaşadığı olumsuz olaylar sonucunda psikolojisi sarsılmıştır. Yıllar sonra kendini Kuzey Irak bölgesinde savaşırken bulur. Bu savaş esnasında yaşadığı diğer olumsuz olaylar sonucunda psikolojisi iyice dağılır. Er Matt Ocre’ın Kuzey Irak’ta aldığı görev savaşın kaderini belirleyecek cinsten önemli bir görevdir. Oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bu görev esnasında Er Matt Ocre bazı şeylerin farkına varır. Kuzey Irak’ın yerel halkıyla iletişim kurmayı başaran Er Matt Ocre savaşa artık yerli halkın gözünden bakmaya başlar. Savaşın aslında askerler ve halkın gözünde çok farklı olduğunu anlar. Verdiği psikolojik savaşa bu sayede bir yenisi daha eklenir. Çünkü yerli halkın yaşamış olduğu dramı kendi gözleri ile görmektedir. Yerel halk arasında savaşa engel olmaya çalışan çeşitli örgütlerin vermiş olduğu mücadeleleri göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışan Er Matt Ocre’ı oldukça zorlu bir savaş süreci beklemektedir.
2017 yapımı olan Kumdan Kale filminin yönetmen koltuğunda Fernando Coimbra otururken kadrosunda ise Nicholas Hoult, Logan Marshall Green, Henry Cavill gibi usta oyuncular yer almaktadır. Bir dram filmi olarak karşımıza çıkan Kumdan Kale filminde izleyiciyi oldukça duygusal sahneler beklemektedir. IMDB’den 6,3 puan almayı başaran film 2017 savaş filmleri arasında üst sırada yer almaktadır.


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

5.025

Kumdan Kale izle Türkçe Dublaj Full HD

Kumdan Kale sansürsüz izle, Kumdan Kale filmini izle, Amerika Birleşik Devletleri’nin 2003 yılında Irak’a karşı başlattığı savaşı konu alan filmde boş rol oyuncumuz Er Matt Ocre bu savaşa isteksiz bir şekilde katılmıştır. Er Matt Ocre kendi ülkesinde normal asker olarak görev yapmaktadır. Hayatında yaşadığı olumsuz olaylar sonucunda psikolojisi sarsılmıştır. Yıllar sonra kendini Kuzey Irak bölgesinde savaşırken bulur. Bu savaş esnasında yaşadığı diğer olumsuz olaylar sonucunda psikolojisi iyice dağılır. Er Matt Ocre’ın Kuzey Irak’ta aldığı görev savaşın kaderini belirleyecek cinsten önemli bir görevdir. Oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bu görev esnasında Er Matt Ocre bazı şeylerin farkına varır. Kuzey Irak’ın yerel halkıyla iletişim kurmayı başaran Er Matt Ocre savaşa artık yerli halkın gözünden bakmaya başlar. Savaşın aslında askerler ve halkın gözünde çok farklı olduğunu anlar. Verdiği psikolojik savaşa bu sayede bir yenisi daha eklenir. Çünkü yerli halkın yaşamış olduğu dramı kendi gözleri ile görmektedir. Yerel halk arasında savaşa engel olmaya çalışan çeşitli örgütlerin vermiş olduğu mücadeleleri göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışan Er Matt Ocre’ı oldukça zorlu bir savaş süreci beklemektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri