Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Korku terapisi Türkçe Alt Yazılı İzle Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7,6

Yorum yapılmamış

1.537

Korku terapisi Türkçe Alt Yazılı İzle
720p

90’sanlarda Minesota’da gecen hikayede bir baba kızına cinsel tacizde bulunmakla suçlanır. Baba neler olup bittiğine dair hiç birşey hatırlayamasada suçlamaları kabul eder. Bir pisikoloğun yardımıyla hafızasındaki boşlukları doldurmaya çalışan adam parçaları yavaş yavaç birleştirmeye başlar ve olayların içinde bir polisinde yer aldığını hatırlar. Yine de olaylar tartışmaya açık değildir ve yerel medya, soru işaretlerinin ardında satanik bir tarikatın yer aldığını sorğulamaya başlar. Korku terapisi Ful İzle, Korku terapisi Türkçe Alt Yazılı İzle Türkçe Alt Yazılı İzle, Korku terapisi Mobil İzle, Korku terapisi Tek Part İzle, Korku terapisi Donmadan İzle, Korku terapisi Kota Dostu İzle, www.sinemahdkeyfi.com iyi seyirler.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle