Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Körfez İzle Yerli Film Full HD Sinema izle


Körfez Sinema Çekimi İzle, Körfez full izle, 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan Körfez filmi, Türk yapımı dram filmi olarak izleyenleri ile buluşacak. Daha önce Unutma Beni İstanbul, Sesime Gel, Salı gibi yapımların yönetmenliğini üstlenmiş olan Emre Yeksan’ın yönetmenlik koltuğunda oturmuş olduğu Körfez filmi sinema severler tarafından hem konusu bakımından hem de sanatsal açıdan oldukça fazla merak konusu haline gelmiştir. Bunun yanı sıra filmografisi oldukça az olan bir oyuncu kadrosuyla neler yaratılabileceğini gösterecek bir film olarak göz önüne çıkması da film severler tarafından oldukça fazla ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Körfez filminin oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Ahmet Melih Yılmaz, Serpil Gül, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç, Damla Ardal ve Merve Dizdar gibi isimler bulunmakta.
Konusu bakımından da oldukça merak konusu haline gelen Körfez filminin ele almış olduğu konuda ise, acılı bir boşanma ve işsizlik nedeniyle sefalet içerisinde olan Selim, 30’lu yaşlarının ortasına gelmiştir. İzmir’de bulunan üst orta sınıf ailesinin yanına tekrardan taşınır ve ne ailesi ile ne de eski arkadaşları ile yan yana gelmekten hiç hoşnut değildir. Selim, daha önce hatırlayamadığı fakat kendini zorla asker arkadaşı olarak kabul ettiren, aynı zamanda da aylak gezen Cihat ile vakit geçirmeye başlamıştır. Körfezden gelen kötü koku nedeniyle şehrin sakinlerinin rahatsız olması da Selim, Cihat ve arkadaşlarını harekete geçirir ve birlikte yeni bir dünyaya keşfe atılmıştır.


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

11.984

Körfez İzle Yerli Film Full HD

Körfez Sinema Çekimi İzle, Körfez full izle, 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan Körfez filmi, Türk yapımı dram filmi olarak izleyenleri ile buluşacak. Daha önce Unutma Beni İstanbul, Sesime Gel, Salı gibi yapımların yönetmenliğini üstlenmiş olan Emre Yeksan’ın yönetmenlik koltuğunda oturmuş olduğu Körfez filmi sinema severler tarafından hem konusu bakımından hem de sanatsal açıdan

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri