Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Kiraz Mevsimi İzle Tek Parça 1080p Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.317

Kiraz Mevsimi İzle Tek Parça 1080p Seyret

Kiraz Mevsimi tek parça sansürsüz izle, Kiraz Mevsimi Full HD online seyret Kiraz Mevsimi filmi yerli bir yapımdır yönetmenliğini ise Durmuş Akbulut üstlenmektedir. Bir kasabada Yılmaz adında bir genç yaşamaktadır ve bu genç ise hayalleri ve babası arasında kalmaktadır. Yılmaz’ın en büyük hayallerinden biri kendisine bir traktör almaktır. Bu sayede hem kendi işini kurabilecek, hem de hayallerine biraz daha yaklaşacaktır. Yaşamış olduğu ve kasaba nedeni ile bir traktör alması oldukça zordur. Yılmaz’ın en yakın arkadaşı ise Bayram’dır. Bu ikili her gün yepyeni hayaller kurmaktadırlar. Bu hayaller arasında ise başka bir şehirde çalışmakta bulunmaktadır. Yılmaz ise hayallerine kavuşup, para biriktirmek için maden ocağında çalışmaya karar verir. Maden ocağı ise oldukça tehlikeli olmasına karşın Yılmaz’ın başka yapabileceği bir şey bulunmamaktadır. Sevdiği kadın İpek ve babası arasında sıkışıp kalmaktadır. Yılmaz maden ocağında çalışmaya başlar. Fakat madende beklenmeyen bir şekilde bir kaza gerçekleşir ve maden çöker. Yılmaz ise göçüğün altında kalır. Bu olay sonucunda ise Yılmaz kıl payı ölümden döner ve babası ile arasında bu zamana kadar olmayan farklı bir bağ kurulur.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle