Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2077 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Kervan 1915 izle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.629

Kervan 1915 izle 2017

Kervan 1915 izle

6 Ekim 2017 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan Kervan 1915 filminin yönetmenliğini İsmail Güneş yapmaktadır. Dram ve tarih türlerini iyi bir şekilde birleştiren filmin senaryosunu da İsmail Güneş kaleme almıştır.

Konusu ile de izleyicilerini heyecanlandıracak olan bu yapımda Giresun’dan yola çıkan bir kafilenin hikayesi anlatılmaktadır. 1915 yılının Haziran ayında Giresun da kalabalık bir kafile yola çıkmak için beklemektedir. Çoğunluğu Ermeni çocuk ve kadınlar olan bu kafileyi göç ettirme görevi ise Katırcı Salim adında ki adama verilmiştir. Oldukça kalabalık olan topluluk Halep’e ulaşmak için yola koyulur. Yol son derece zorlu olduğu gibi o yıl patlak veren savaş sonucu göç yolu daha da tehlikeli bir hal almış ve göç etmek daha da zorlaşmıştır. Göç yolu dağlar geçildikçe daha da yükselmekte ve zorlu şartlar yüzünden kafilede bulunan hamile kadınlar ve küçük yaşta ki çocuklar ciddi sağlık sorunları yaşamaktadır. Tüm bunların üstüne bir de hava şartları kötüye gider. Kafilenin başarılı bir şekilde Halep’e gitmesi oldukça zorlaşacaktır.

Kervan 1915 izle Tek Parça

2017’nin başarılı yerli yapımları arasında bulunan Kervan 1915 filminin oyuncu kadrosunda Ayşe Akın, Murat Han, İpek Tuzcuoğlu ve İbrahim Kendirci gibi yetenekli isimler yer almaktadır. Ekim ayında seyircisi ile buluşacak olan bu filmi sitemiz üzerinden tek parça ve full hd olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.