Kervan 1915 izle 2017 | Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2615 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Kervan 1915 izle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.315

Kervan 1915 izle 2017

Kervan 1915 izle

6 Ekim 2017 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan Kervan 1915 filminin yönetmenliğini İsmail Güneş yapmaktadır. Dram ve tarih türlerini iyi bir şekilde birleştiren filmin senaryosunu da İsmail Güneş kaleme almıştır.

Konusu ile de izleyicilerini heyecanlandıracak olan bu yapımda Giresun’dan yola çıkan bir kafilenin hikayesi anlatılmaktadır. 1915 yılının Haziran ayında Giresun da kalabalık bir kafile yola çıkmak için beklemektedir. Çoğunluğu Ermeni çocuk ve kadınlar olan bu kafileyi göç ettirme görevi ise Katırcı Salim adında ki adama verilmiştir. Oldukça kalabalık olan topluluk Halep’e ulaşmak için yola koyulur. Yol son derece zorlu olduğu gibi o yıl patlak veren savaş sonucu göç yolu daha da tehlikeli bir hal almış ve göç etmek daha da zorlaşmıştır. Göç yolu dağlar geçildikçe daha da yükselmekte ve zorlu şartlar yüzünden kafilede bulunan hamile kadınlar ve küçük yaşta ki çocuklar ciddi sağlık sorunları yaşamaktadır. Tüm bunların üstüne bir de hava şartları kötüye gider. Kafilenin başarılı bir şekilde Halep’e gitmesi oldukça zorlaşacaktır.

Kervan 1915 izle Tek Parça

2017’nin başarılı yerli yapımları arasında bulunan Kervan 1915 filminin oyuncu kadrosunda Ayşe Akın, Murat Han, İpek Tuzcuoğlu ve İbrahim Kendirci gibi yetenekli isimler yer almaktadır. Ekim ayında seyircisi ile buluşacak olan bu filmi sitemiz üzerinden tek parça ve full hd olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.