Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Kaçış Odası izle – Escape Room Full HD Türkçe Dublaj                               Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

799

Kaçış Odası izle – Escape Room Full HD Türkçe Dublaj                              

Kaçış Odası izle

Hollywood yapımı ve korku gerilim türünde kendini gösteren yapımlardan bir tanesi olarak yakın zamanda vizyona girecek olan Kaçış Odası adlı yapım; izleyicileri ekrana kilitleyecek bir yapım olmakla beraber; son zamanlarda oldukça popüler bir biçimde yer alan ve özellikle gençler arasında trend konumunda bulunan kaçış odası oyunları baz alınarak meydana getirilmiş ve bu şekilde de kurgulanmıştır. Bu yeni trend ışığında kendini gösteren yapım, ilgi çekecek bir korku gerilim kategorisindeki proje olarak görülmektedir.

Los Angeles’ta yaşayan dört arkadaş üzerinden ilerleyen konu; bu dört arkadaşın kaçış odası adlı oyunu denemek üzerine girişimlerde bulunmasıyla gerilim dolu anlar başlamış olacak. Kaçış odası adlı oyunda kilitli kalan bu dört arkadaş; panik içerisinde çıkış yollarını aramaya da başlayacaklardır. Arkadaş grubu bir saatlik seans esnasında çıkış yolunu eğer bulamazlar ise kaçış odası adlı oyunda yer alan doğaüstü bir varlıkla karşı karşıya gelebileceklerdir. Son derece nefesinizi tutacağınız ve gerileceğiniz bu yapım; konu itibarıyla ilgi göreceğe benziyor.

Kaçış Odası 2017 Full HD izle

Kaçış Odası adlı yapımda dört kişilik arkadaş grubundaki kişileri canlandıranlar Skeet Ulrich, Sean Young, Christine Donlon olarak belirlenmiş. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Peter Dukes yer alıyor. Peter Dukes aynı zamanda filmin senaristliğini de yürüten kişi olarak ilgi göreceğe benziyor. 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan bu korku gerilim türündeki yapım büyük ilgi göreceğe benziyor.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri