Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Jab Tak Hai Jaan izle Sansürsüz Full HD Tek Parça Sinema izle


Jab Tak Hai Jaan izle

Jab Tak Hai Jaan direk full hd izle, Jab Tak Hai Jaan izle tek part 1080p Jab Tak Hai Jaan filmi Hint yapımı olup oldukça renkli bir aşk öyküsüne tanıklık edebileceğimiz bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu filmde bomba imha timinde çalışan Samar vardır. Bu adam hiçbir şeyden korkmuyor ve bomba konusunda uzman bir hale gelmiştir. Artık bir binbaşı olan bu adam günün birinde kader gibi bir şeyin ortasına düşecektir. Bir genç kızı ölümden hayata geri döndürmeyi başardıktan sonra ona kuruması için ceketini verecektir. Ceket ise kız için büyük bir anlam ifade edecek aynı zamanda da onu kurtarması ile birlikte ilgi duymaya başlayacaktır. Bu aşkın ilk külleri olarak bilinirken kızın ceketin cebindeki hatıra defterini okuması ile birlikte aşk git gide büyüyecektir. Çünkü binbaşı Samar’ın nasıl biri olduğunu anlamaya başlayınca onu da keşfetmeye başlayacak aşkına hakim olamayacaktır. Aynı zamanda Samar’da ondan etkilenmişti. Hayatında gördüğü en güzel kızdı belkide..

Jab Tak Hai Jaan Direk İzle

2012 Hindistan yapımı olan bu film hem dram hem de romantik unsurları oldukça iyi işleyerek dikkat çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda romantik dakikalara da şahit olduğumuz bu filmde müzikal sahneler de son derece dikkat çekici bir hal alacaktır. Shahrukh Khan, Katrina Kaif, Anushka Sharma, Anupam Kher, Rishi Kapoor gibi isimlerinde yer alması ile birlikte oldukça etkili bir hikayeyi sinema dünyasına taşımışlardır. sinemahdkeyfi.com keyifli seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.649

Jab Tak Hai Jaan izle Sansürsüz Full HD Tek Parça

Jab Tak Hai Jaan izle Jab Tak Hai Jaan direk full hd izle, Jab Tak Hai Jaan izle tek part 1080p Jab Tak Hai Jaan filmi Hint yapımı olup oldukça renkli bir aşk öyküsüne tanıklık edebileceğimiz bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu filmde bomba imha timinde çalışan Samar vardır. Bu adam hiçbir şeyden korkmuyor ve

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.