Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

It izle Yabancı Film Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.844

It izle Yabancı Film Full HD

It full izle, ıt full hd izle, film izleyenlerine gerilim ve korku dolu dakikalar yaşatmaktadır. Filmde küçük bir çocuğun başından geçenler anlatılmaktadır. Küçük çocuk, ailesinin yaşadığı sorunlara bağlı olarak bunalıma girmiş ve bu olaylardan kurtulamamıştır. Aynı zamanda küçük çocuk hayattan ve tüm insanlardan kendini soyutlamıştır. Bu süreçte çocuk farklı arayışların içerisine girmiş ve kendine bambaşka bir dünya kurmuştur. Bu dünya onu her geçen gün, farklı arayışların içine sürüklemiştir. Ayrıca boşanma aşamasında olan anne ve baba, küçük çocuklarıyla hiç ilgilenmemektedir. Bu süreçte çocuklarını hem yalnız bırakmış ve onun isteklerine yanıt vermemişlerdir. Aynı zamanda küçük çocuğun yaşadıkları, ailesinin dikkatini de çekmemektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle