Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

İntikam izle Yabancı Film Full HD Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.8

Yorum yapılmamış

10.934

İntikam izle Yabancı Film Full HD

İntikam izle, intikam full hd izle, izleyenlerine aksiyon ve gerilim dolu dakikalarla ulaşmaktadır. Filde çaresiz kalan bir adamın başından geçenler, konu olarak ele alınmıştır. Yaşlı adam hayatında pek çok zorlukla karşılaşmış ve bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışmıştır. Aynı zamanda ailesini de kaybeden adam, hayata da küsmüştür. Bu süreçte adamın başından farklı ve talihsiz olaylar geçmiştir. Yaşadığı bir olaydan dolayı hapishaneye giren adam, hayatının dönüm noktalarından birini görmüştür. Daha önce hapishane hayatını bilmeyen adam, yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır. Adam bir grup çete tarafından ailesinin ölümüne tanık olmuş ve bu nedenle çetenin peşine tek başına düşmüştür. Aynı zamanda çete, bölgenin en azılı çetesi olmakla da bilinmektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle