Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Incredibles 2 izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

Incredibles 2 izle

Incredibles 2 (2018)
Incredibles 2 izle ile eğlenceli ve süper güçleri olan bir animasyon filmi ile karşı karşıya gelmektesiniz. Ailecek izlenebilecek animasyon filmi 24 Ağustos 2018’de vizyona girmiştir. Özel güçleri ile dünyada yaşanan tüm kötülüklere savaş açan Helen aile içerisinde bulunan küçük çocuğu jack’e pek zaman ayıramamaktadır. Violet ve Dash evde Jack’e bakmakla yükümlüdür. Bu anlamda jack de büyüyerek süper güçlerini kullanabilmektedir. Anne Helen sürekli olarak dışarıda olduğu için Violet ve Dash Jack’i kontrol etmekte zorluk çekmeye başlamaktadır. Bununla beraber Jack’in yapacakları eğlenceli bir şekilde filmin devamında gelmektedir.
Incredibles 2 Filminin Detayları
Macera filmi olarak da geçen Türkçe adı ile İnanılmaz Aile 2 filminin yönetmeliğini Brad Bird üstlenmektedir. Uzun metrajlı olarak çekilen Incredibles filminde Türkiye gişesi tam olarak 1.257. 790 şeklinde belirlenmiştir.
İzlenme oranı her geçen gün artan filmin başarılı oyuncuları ve seslendirme kadrosu da; Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Brad Bird, John Ratzenberger şeklinde bulunmaktadır. Incredibles 2 filminin birincisinde de Brad Bİrd yönetmenliği üstlenmektedir. Maceralı ve çocuk filmi olarak geçen animasyon filmi tam olarak 1 saat 58 dakika sürmektedir. Ailecek izlenebilen eğlenceli filmde bazı anlar bol kahkahalı olarak da devam etmektedir. Eğlenceli olarak izlenen bu filmin internet izlemeleri de hala yüksek oranlarda devam ederek film üst sıralarda kalmaya devam etmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.