Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

İlk Kurşun izle Full HD Sinema izle

İlk Kurşun izle, İlk Kurşun izle Türkçe Dublaj, Filmde ele alınan konu izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Filmde ki kalite hikayelerin harika bir uyum içinde sıralanmasından da anlaşılabiliyor. Filmin konusunda ise Will isimli bir adamın başından geçen talihsiz olaylar anlatılıyor. Will başarılı bir borsacıdır ve işinde de oldukça iyidir. Ancak sürekli iş hayatında olması ailesiyle olan bağlarını koparmıştır. Oğluyla iyice uzaklaşan adam onunla beraber vakit geçirmeye karar verir. Bu süreçten sonra bir tatil yapmayı planlayan Will hazırlıklarını tamamlar ve oğluyla beraber yola çıkar. Ancak oraya vardıklarında onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Gittikleri bölgede büyük bir banka soygunu gerçekleşir.

Bu banka soygunun da işler kötü bir hal alır ve soyguncular bir polisi öldürür. İşten kurtulmak için soyguncular aynı zamanda Will’in oğlunu da rehin alacaktır. Rehin alınan çocuğu öldürmekle tehdit eden soyguncular kaybettikleri paralarını tekrar ister. İstekleri yerine getirilmediği takdir de çocuğu öldüreceklerini söyleyen soyguncular bu isteklerinin yerine getirilmesi için Will’i seçer. Bu süreçte oğlunu kurtarmak için Will büyük bir mücadele verecektir. Bakalım Will oğlunu soyguncuların elinden kurtarabilecek mi?
2017 ABD yapıtı olan İlk Kurşun filmi konu olarak Aksiyon, Gerilim ve Heyecan gibi içerikleri ele alıyor. IMDB den 5.0 gibi düşük sayılacak bir puan alan filmi izleyenler puanın aksine İlk Kurşun filminden memnun kalıyor ve oldukça olumlu tepkiler veriyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

923

İlk Kurşun izle Full HD

İlk Kurşun izle, İlk Kurşun izle Türkçe Dublaj, Filmde ele alınan konu izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Filmde ki kalite hikayelerin harika bir uyum içinde sıralanmasından da anlaşılabiliyor. Filmin konusunda ise Will isimli bir adamın başından geçen talihsiz olaylar anlatılıyor. Will başarılı bir borsacıdır ve işinde de oldukça iyidir. Ancak sürekli iş hayatında olması ailesiyle olan

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.