Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3036 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Heroine Disqualified izle Tek Parça 1080p Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.915

Heroine Disqualified izle Tek Parça 1080p Seyret

Heroine Disqualified tek parça 1080 p sansürsüz izle, Heroine Disqualified Türkçe alt yazılı izle Heroine Disqualified filmi aşkı en güzel şekilde anlatan filmlerden birisidir. Hatori çocukluğundan beri Rita’ya aşıktır. Ve lise zamanlarından çocukluğuna kadar birlikte oldukça güzel anılar biriktirmişlerdir. Birbirlerine duydukları aşk ise fazlası ile mevcuttur. Ancak bu aşkı söylemeye cesaret edememektedirler. Her ikiside başkaları ile çıkmakta ve aynı zamanda başkalarına aşık olduklarını sanmaktadır. Ancak yinede doğrusunu bilmemektedirler.Bu sebeple de arkadaşlıklarına olduğu gibi devam etmektedirler. Birbirlerini kaybetmeye de fazlası ile korkan bu iki aşık bir süre sonrası birbirlerine itiraf edeceklerdir. Bunun üzerine ilk adımı Hetero atmış gibi görünse de aslında birbirleri arasında ki etkileşime karşı koyamamaktadırlar. Hetero yeni bir şeyi öğrendiğinde fazlası ile mutlu olacaktır. Rita’da kendisine boş değildir. Bunun üzerine romantik dakikalar izleyici ile buluşacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle