Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Haydut Savaşçı İzle Türkçe Altyazılı Online Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.687

Haydut Savaşçı  İzle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Haydut Savaşçı Sansürsüz izle, Haydut Savaşçı filmini izle, İnsanlar yaptıkları teknolojiyle sürekli olarak hayatı kolaylaştıracak yeniliklere imza atarlarken bu sefer işler pek istenildiğini gitmemekte ve sorunlu istilalara sebebiyet vermektedir. Kendi elleriyle yapmış oldukları yapay zekalı robotlar insanlığın geleceğini tehdit edecek hareketlerde bulunuyor ve insanları yok edip dünyayı ele geçirmeyi hedefliyorlar. Sadece dünyayı değil dünya gibi birçok gezegene saldırmayı planlayan bu robotlar oldukça büyük sorunlar doğurmaya başlamışlardır. Bu yapay zeka robotları girdikleri savaşların hepsinde ülkeleri birbiri ardına yok etmekte ve insanların bilinçlerini emmektedir. Bedenlerini ise çürümeye mahkum bırakmaktadır. Bu istilaya karşı gelebilecek tek kişi olarak görünen Sienna ise bu yapay zeka robotlarına karşı bir şeyler bulmaya çalışmakta ve savaşmaktadır. Oldukça etkili ve güçlü aynı zamanda cesaretli olan Sienna bir gezegenin merkezine bir yolculuk düzenler ve bu yapay zekaların istilasına son vermek için gayret göstermektedir. Bu yolculuğu sırasında ise hiç beklemediği ve tuhaf bazı sırları keşfeder ve olaylar çok daha karmaşık bir hal almaya başlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle